S výběrem vám odborně poradí Petr
Dotaz na produkt
TOPEAK brašna podsedlová SIDEKICK WEDGE PACK Small
Kód: TC2281B

Jsme s vámi už více
než 20 let. Je na nás spoleh!
než 20 let. Je na nás spoleh!

Máme přes 5000 položek
skladem na prodejně.
skladem na prodejně.

Doprava zdarma
při nákupu od 2 500 Kč.
při nákupu od 2 500 Kč.

Ke každému nákupu
nad 1 500 Kč dárek.
nad 1 500 Kč dárek.
Související produkty
999 Kč
–13 %
TOPEAK brašna na řidítka TUBULAR BARBAG Slim 1.5L zelená
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
869 Kč
1 279 Kč
–14 %
TOPEAK brašna na řidítka COMPACT HANDLEBAR BAG
Skladem na prodejně
(>5 ks)
1 093 Kč
499 Kč
–8 %
TOPEAK náhradní díl - FIXER 8 držák pro brašny na řidítka
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
459 Kč
1 999 Kč
–15 %
TOPEAK brašna na řidítka TOURGUIDE HANDLEBAR BAG DX
Skladem na prodejně
(>5 ks)
1 694 Kč
1 789 Kč
–13 %
TOPEAK brašna na řidítka TOURGUIDE HANDLEBAR BAG na elektrokola
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 543 Kč
479 Kč
–13 %
TOPEAK náhradní díl - FIXER 3 držák pro košíky na řidítka
Skladem na prodejně
(>5 ks)
416 Kč
1 529 Kč
–13 %
TOPEAK brašna na řidítka TUBULAR BAR BAG černá
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 318 Kč
Detailní popis produktu
Originálně zpracována podsedlová brašna s bočním vstupem. Brašna je vyrobena z tvarově stále EVA pěny a flexibilní tkaniny Denier 600. Díky těmto materiálům je brašna tvarově stála a nabízí snadný přístup ke všemu co na cyklo výlet potřebujete.
Klíčové vlastnosti
- Součástí balení je F25 pro rychlé a snadné nasazení/sundání a výměnu mezi koly
- Panely jsou ochranné a vodoodpudivé.
- Reflexní pruh 3M™ pro lepší viditelnost v noci
- Zipové doky a látkové úchyty eliminují chrastění
- Pro větší bezpečnost je vybaven lehkou sponou pro uchycení světla
- Pevná aerodynamická konstrukce odolává prohýbání a kolísání při jízdě.
- Velké boční otevírací panely umožňují snadný přístup ke všem nezbytným věcem pro jízdu na kole.
Specifikace
| Upevnění: | QuickClick™ (F25) |
| Kapacita: | 0.5 L |
| Materiál: | 600 denier, EVA pěna |
| Průměr sedlovky: | ø25.4 - ø34.9 mm |
| Rozměry: | 14 x 11 x 9.5 cm |
| Hmotnost: | 110 g |
| Kód: | TC2281B |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brašny pod sedlo |
|---|---|
| EAN: | 4712511826760 |
| Skladem na prodejně: | Ne |
| Bežná cena: | 789 |
419 Kč
–10 %
TOPEAK brašna podsedlová ELEMENTA SEATBAG Slim černá XS
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
377 Kč
749 Kč
–13 %
TOPEAK brašna podsedlová AERO WEDGE PACK Medium s Quick Click
Skladem na prodejně
(>5 ks)
651 Kč
599 Kč
–13 %
TOPEAK brašna podsedlová AERO WEDGE PACK Medium pásky
Skladem na prodejně
(>5 ks)
521 Kč
599 Kč
–10 %
TOPEAK brašna podsedlová PROPACK Small s QuickClick
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
539 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
