S výběrem vám odborně poradí Petr
Dotaz na produkt
TOPEAK brašna na řidítka COMPACT HANDLEBAR BAG
Kód: TT3020B2

Jsme s vámi už více
než 20 let. Je na nás spoleh!
než 20 let. Je na nás spoleh!

Máme přes 5000 položek
skladem na prodejně.
skladem na prodejně.

Doprava zdarma
při nákupu od 2 500 Kč.
při nákupu od 2 500 Kč.

Ke každému nákupu
nad 1 500 Kč dárek.
nad 1 500 Kč dárek.
Související produkty
1 149 Kč
–14 %
TOPEAK brašna podsedlová ELEMENTA GEARBAG EX
Skladem na prodejně
(>5 ks)
982 Kč
749 Kč
–13 %
TOPEAK brašna podsedlová AERO WEDGE PACK Medium s Quick Click
Skladem na prodejně
(>5 ks)
651 Kč
599 Kč
–10 %
TOPEAK brašna podsedlová PROPACK Small s QuickClick
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
539 Kč
529 Kč
–10 %
TOPEAK brašna podsedlová AERO WEDGE PACK Micro Quick Click
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
476 Kč
1 279 Kč
–13 %
TOPEAK brašna podsedlová SURVIVAL TOOL WEDGE PACK II
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 112 Kč
469 Kč
–10 %
TOPEAK brašna podsedlová ELEMENTA SEATBAG Slim zelená S
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
422 Kč
789 Kč
–14 %
TOPEAK brašna podsedlová AERO WEDGE PACK Large s QuickClick
Skladem na prodejně
(>5 ks)
674 Kč
Detailní popis produktu
Kompaktní cyklo brašna na řídítka ideální na fotoaparát, mobil nebo kameru. Díky systému QuickClick lze tašku pohodlně vyjmout. Brašnu lze použít jako ledvinku, díky přiloženému bedernímu pásu. Pláštěnka součástí balení.
| Uchycení: | QuickClick™ Handlebar Mount (Fixer 8), pro řidítka ø25.4, ø28.6, ø31.8 mm |
| Objem: | 2 L |
| Uspořádání: | 1 hlavní komora, 2 postranní kapsy na zip |
| Materiál: | 1800 denier nylon |
| Maximální nosnost: | 5 kg |
| Ochrana: | Polstrování |
| Rozměry: | 22 x 18 x 13 cm |
| Hmotnost: | 334 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brašny na řidítka |
|---|---|
| EAN: | 4710069688786 |
| Skladem na prodejně: | Ano |
| Bežná cena: | 1279 |
| Prodejna Praha skladem: | 1 ks |
499 Kč
–8 %
TOPEAK náhradní díl - FIXER 8 držák pro brašny na řidítka
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
459 Kč
1 659 Kč
–13 %
TOPEAK brašna na řidítka TOURGUIDE HANDLEBAR BAG
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 430 Kč
1 999 Kč
–13 %
TOPEAK brašna na řidítka TOURGUIDE HANDLEBAR BAG DX
Skladem na prodejně
(>5 ks)
1 735 Kč
479 Kč
–13 %
TOPEAK náhradní díl - FIXER 3 držák pro košíky na řidítka
Skladem na prodejně
(>5 ks)
416 Kč
1 529 Kč
–13 %
TOPEAK brašna na řidítka TUBULAR BAR BAG černá
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 318 Kč
1 789 Kč
–13 %
TOPEAK brašna na řidítka TOURGUIDE HANDLEBAR BAG na elektrokola
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 543 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
