S výběrem vám odborně poradí Petr
Dotaz na produkt
TOPEAK brašna podsedlová SIDEKICK STW WEDGE PACK
Kód: TC2275B2

Jsme s vámi už více
než 20 let. Je na nás spoleh!
než 20 let. Je na nás spoleh!

Máme přes 5000 položek
skladem na prodejně.
skladem na prodejně.

Doprava zdarma
při nákupu od 2 500 Kč.
při nákupu od 2 500 Kč.

Ke každému nákupu
nad 1 500 Kč dárek.
nad 1 500 Kč dárek.
Související produkty
1 529 Kč
–13 %
TOPEAK brašna na řidítka TUBULAR BAR BAG černá
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 318 Kč
1 659 Kč
–13 %
TOPEAK brašna na řidítka TOURGUIDE HANDLEBAR BAG
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 430 Kč
1 789 Kč
–13 %
TOPEAK brašna na řidítka TOURGUIDE HANDLEBAR BAG na elektrokola
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 543 Kč
499 Kč
–8 %
TOPEAK náhradní díl - FIXER 8 držák pro brašny na řidítka
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
459 Kč
479 Kč
–13 %
TOPEAK náhradní díl - FIXER 3 držák pro košíky na řidítka
Skladem na prodejně
(>5 ks)
416 Kč
1 999 Kč
–13 %
TOPEAK brašna na řidítka TOURGUIDE HANDLEBAR BAG DX
Skladem na prodejně
(>5 ks)
1 735 Kč
999 Kč
–13 %
TOPEAK brašna na řidítka TUBULAR BARBAG Slim 1.5L zelená
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
869 Kč
Detailní popis produktu
Podsedlová brašna se dvěma bočními vstupy obsahující sadu nářadí čítající celkem 13 funkcí. Brašna je vyrobena z tvarově stále EVA pěny a flexibilní tkaniny Denier 600. Díky těmto materiálům je brašna tvarově stála a nabízí snadný přístup k výbavě.
| Nářadí: | 13 function tool kit |
| Uchycení: | QuickClick™ w/ Seatpost Strap (F25) |
| Kapacita: | 0.6 L |
| Materiál: | 600 denier, EVA pěna |
| Průměr sedlovky: | ø25.4 - ø34.9 mm |
| Rozměry: | 18 x 11.5 x 11 cm |
| Hmotnost: | 500 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brašny pod sedlo |
|---|---|
| EAN: | 4710069702673 |
| Skladem na prodejně: | Ne |
| Bežná cena: | 1529 |
419 Kč
–10 %
TOPEAK brašna podsedlová ELEMENTA SEATBAG Slim zelená XS
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
377 Kč
659 Kč
–10 %
TOPEAK brašna podsedlová AERO WEDGE PACK Large pásky
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
593 Kč
469 Kč
–10 %
TOPEAK brašna podsedlová ELEMENTA SEATBAG Slim zelená S
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
422 Kč
399 Kč
–10 %
TOPEAK brašna podsedlová AERO WEDGE PACK Micro pásky
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
359 Kč
419 Kč
–10 %
TOPEAK brašna podsedlová ELEMENTA SEATBAG Slim černá XS
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
377 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
