S výběrem vám odborně poradí Petr
Dotaz na produkt
TOPEAK brašna na řidítka TOURGUIDE HANDLEBAR BAG na elektrokola
Kód: TT3025B2

Jsme s vámi už více
než 20 let. Je na nás spoleh!
než 20 let. Je na nás spoleh!

Máme přes 5000 položek
skladem na prodejně.
skladem na prodejně.

Doprava zdarma
při nákupu od 2 500 Kč.
při nákupu od 2 500 Kč.

Ke každému nákupu
nad 1 500 Kč dárek.
nad 1 500 Kč dárek.
Související produkty
759 Kč
–14 %
TOPEAK brašna podsedlová AERO WEDGE PACK DX small s QuickClick
Skladem na prodejně
(>5 ks)
648 Kč
529 Kč
–13 %
TOPEAK brašna podsedlová AERO WEDGE PACK Small pásky
Skladem na prodejně
(>5 ks)
460 Kč
899 Kč
–13 %
TOPEAK brašna podsedlová WEDGE DRYBAG Small černá
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
782 Kč
599 Kč
–13 %
TOPEAK brašna podsedlová WEDGE PACK II medium
Skladem na prodejně
(>5 ks)
521 Kč
399 Kč
–10 %
TOPEAK brašna podsedlová AERO WEDGE PACK Micro pásky
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
359 Kč
519 Kč
–13 %
TOPEAK brašna podsedlová ELEMENTA SEATBAG Slim černá M
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
451 Kč
Detailní popis produktu
Vychytaná taška na řídítka s upevněním QuickClick ™ pro elektrokola. Díky přiloženému ramennímu popruhu, lze tašku pohodlně využit i mimo kolo. Perfektní na výlety a dojíždění. Součástí balení je pláštěnka.
| Uchycení: | QuickClick™ Handlebar Mount (Fixer 8e) pro ø25.4, ø28.6 a ø31.8 mm |
| Objem: | 5 L |
| Členění: | Dělená hlavní část, přední kapsa na zip, dvě boční kapsy na zip, průhledná kapsa na mapu |
| Materiál: | 1800 / 840 denier nylon |
| Nosnost: | 5 kg |
| Další info: | Polstrování, průhledná kapsa na mapu, ramenní popruh, pláštěnka, reflexní proužky, clip pro světlo |
| Rozměry: | 25.5 x 23 x 18 cm |
| Hmotnost: | 597 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brašny na řidítka |
|---|---|
| EAN: | 4710069688762 |
| Skladem na prodejně: | Ne |
| Bežná cena: | 1789 |
1 999 Kč
–15 %
TOPEAK brašna na řidítka TOURGUIDE HANDLEBAR BAG DX
Skladem na prodejně
(>5 ks)
1 694 Kč
1 529 Kč
–13 %
TOPEAK brašna na řidítka TUBULAR BAR BAG černá
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 318 Kč
499 Kč
–8 %
TOPEAK náhradní díl - FIXER 8 držák pro brašny na řidítka
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
459 Kč
1 529 Kč
–13 %
TOPEAK brašna na řidítka TUBULAR BAR BAG zelená
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 318 Kč
1 279 Kč
–14 %
TOPEAK brašna na řidítka COMPACT HANDLEBAR BAG
Skladem na prodejně
(>5 ks)
1 093 Kč
479 Kč
–13 %
TOPEAK náhradní díl - FIXER 3 držák pro košíky na řidítka
Skladem na prodejně
(>5 ks)
416 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
