S výběrem vám odborně poradí Petr
Dotaz na produkt
TOPEAK brašna na řidítka TOURGUIDE HANDLEBAR BAG
Kód: TT3021B2

Jsme s vámi už více
než 20 let. Je na nás spoleh!
než 20 let. Je na nás spoleh!

Máme přes 5000 položek
skladem na prodejně.
skladem na prodejně.

Doprava zdarma
při nákupu od 2 500 Kč.
při nákupu od 2 500 Kč.

Ke každému nákupu
nad 1 500 Kč dárek.
nad 1 500 Kč dárek.
Související produkty
1 279 Kč
–13 %
TOPEAK brašna podsedlová SURVIVAL TOOL WEDGE PACK II
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 112 Kč
899 Kč
–13 %
TOPEAK brašna podsedlová SIDEKICK WEDGE PACK Medium
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
782 Kč
1 399 Kč
–13 %
TOPEAK brašna + světlo AERO WEDGE PACK DF COMBO SPORT
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 206 Kč
749 Kč
–13 %
TOPEAK brašna podsedlová AERO WEDGE PACK Medium s Quick Click
Skladem na prodejně
(>5 ks)
651 Kč
979 Kč
–13 %
TOPEAK brašna podsedlová WEDGE DRYBAG Medium černá
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
851 Kč
759 Kč
–14 %
TOPEAK brašna podsedlová AERO WEDGE PACK DX small s QuickClick
Skladem na prodejně
(>5 ks)
648 Kč
Detailní popis produktu
Vychytaná taška na řídítka s upevněním QuickClick ™. Díky přiloženému ramennímu popruhu, lze tašku pohodlně využit i mimo kolo. Perfektní na výlety a dojíždění. Součástí balení je pláštěnka.
| Uchycení: | QuickClick™ Handlebar Mount (Fixer 8) pro ø25.4, ø28.6 a ø31.8 mm |
| Objem: | 5 L |
| Členění: | Dělená hlavní část, přední kapsa na zip, dvě boční kapsy na zip, průhledná kapsa na mapu |
| Materiál: | 1800 / 840 denier nylon |
| Nosnost: | 5 kg |
| Další info: | Polstrování, průhledná kapsa na mapu, ramenní popruh, pláštěnka, reflexní proužky, clip pro světlo |
| Rozměry: | 25.5 x 23 x 18 cm |
| Hmotnost: | 597 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brašny na řidítka |
|---|---|
| EAN: | 4710069688779 |
| Skladem na prodejně: | Ne |
| Bežná cena: | 1659 |
499 Kč
–8 %
TOPEAK náhradní díl - FIXER 8 držák pro brašny na řidítka
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
459 Kč
999 Kč
–13 %
TOPEAK brašna na řidítka TUBULAR BARBAG Slim 1.5L zelená
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
869 Kč
1 529 Kč
–13 %
TOPEAK brašna na řidítka TUBULAR BAR BAG zelená
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 318 Kč
479 Kč
–13 %
TOPEAK náhradní díl - FIXER 3 držák pro košíky na řidítka
Skladem na prodejně
(>5 ks)
416 Kč
1 279 Kč
–14 %
TOPEAK brašna na řidítka COMPACT HANDLEBAR BAG
Skladem na prodejně
(>5 ks)
1 093 Kč
1 529 Kč
–13 %
TOPEAK brašna na řidítka TUBULAR BAR BAG černá
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 318 Kč
1 999 Kč
–15 %
TOPEAK brašna na řidítka TOURGUIDE HANDLEBAR BAG DX
Skladem na prodejně
(>5 ks)
1 694 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
