S výběrem vám odborně poradí Petr
Dotaz na produkt
TOPEAK brašna podsedlová MONDO PACK
Kód: TC2285B

Jsme s vámi už více
než 20 let. Je na nás spoleh!
než 20 let. Je na nás spoleh!

Máme přes 5000 položek
skladem na prodejně.
skladem na prodejně.

Doprava zdarma
při nákupu od 2 500 Kč.
při nákupu od 2 500 Kč.

Ke každému nákupu
nad 1 500 Kč dárek.
nad 1 500 Kč dárek.
Související produkty
1 279 Kč
–14 %
TOPEAK brašna na řidítka COMPACT HANDLEBAR BAG
Skladem na prodejně
(>5 ks)
1 093 Kč
499 Kč
–8 %
TOPEAK náhradní díl - FIXER 8 držák pro brašny na řidítka
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
459 Kč
999 Kč
–13 %
TOPEAK brašna na řidítka TUBULAR BARBAG Slim 1.5L zelená
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
869 Kč
1 529 Kč
–13 %
TOPEAK brašna na řidítka TUBULAR BAR BAG zelená
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 318 Kč
1 999 Kč
–13 %
TOPEAK brašna na řidítka TOURGUIDE HANDLEBAR BAG DX
Skladem na prodejně
(>5 ks)
1 735 Kč
479 Kč
–13 %
TOPEAK náhradní díl - FIXER 3 držák pro košíky na řidítka
Skladem na prodejně
(>5 ks)
416 Kč
Detailní popis produktu
Středně velká podsedlová brašna se dvěma bočními panely na zip, které umožňují snadný přístup k veškerému převáženému obsahu. Vnitřní síťované kapsy usnadňují organizaci drobných věcí.
| Uchycení: | QuickClick™ (F25) / pásky na sedlovku |
| Objem: | 1.2 L |
| Materiál: | 1200 denier polyester |
| Průměr sedlovky: | ø25.4 - ø34.9 mm |
| Rozměry: | 24 x 12 x 11 cm |
| Hmotnost: | 200 g |
| Další info: | 3M™ reflexní pásek, klip pro zadní blikačku |
| Kód: | TC2285B |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brašny pod sedlo |
|---|---|
| EAN: | 4712511826791 |
| Skladem na prodejně: | Ano |
| Bežná cena: | 899 |
| Prodejna Praha skladem: | 1 ks |
519 Kč
–10 %
TOPEAK brašna podsedlová ELEMENTA SEATBAG Slim zelená M
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
467 Kč
1 279 Kč
–13 %
TOPEAK brašna podsedlová SURVIVAL TOOL WEDGE PACK II
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 112 Kč
469 Kč
–10 %
TOPEAK brašna podsedlová ELEMENTA SEATBAG Slim černá S
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
422 Kč
789 Kč
–13 %
TOPEAK brašna podsedlová SIDEKICK WEDGE PACK Small
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
686 Kč
899 Kč
–13 %
TOPEAK brašna podsedlová WEDGE DRYBAG Small černá
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
782 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
