S výběrem vám odborně poradí Petr
Dotaz na produkt
TOPEAK brašna podsedlová AERO WEDGE PACK Small pásky
Kód: TC2260B

Jsme s vámi už více
než 20 let. Je na nás spoleh!
než 20 let. Je na nás spoleh!

Máme přes 5000 položek
skladem na prodejně.
skladem na prodejně.

Doprava zdarma
při nákupu od 2 500 Kč.
při nákupu od 2 500 Kč.

Ke každému nákupu
nad 1 500 Kč dárek.
nad 1 500 Kč dárek.
Související produkty
1 279 Kč
–14 %
TOPEAK brašna na řidítka COMPACT HANDLEBAR BAG
Skladem na prodejně
(>5 ks)
1 093 Kč
999 Kč
–13 %
TOPEAK brašna na řidítka TUBULAR BARBAG Slim 1.5L zelená
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
869 Kč
1 529 Kč
–13 %
TOPEAK brašna na řidítka TUBULAR BAR BAG černá
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 318 Kč
1 789 Kč
–13 %
TOPEAK brašna na řidítka TOURGUIDE HANDLEBAR BAG na elektrokola
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 543 Kč
479 Kč
–13 %
TOPEAK náhradní díl - FIXER 3 držák pro košíky na řidítka
Skladem na prodejně
(>5 ks)
416 Kč
1 999 Kč
–13 %
TOPEAK brašna na řidítka TOURGUIDE HANDLEBAR BAG DX
Skladem na prodejně
(>5 ks)
1 735 Kč
1 529 Kč
–13 %
TOPEAK brašna na řidítka TUBULAR BAR BAG zelená
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 318 Kč
1 659 Kč
–13 %
TOPEAK brašna na řidítka TOURGUIDE HANDLEBAR BAG
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 430 Kč
Detailní popis produktu
Univerzální podsedlová brašna s uchycením pomocí pásků. Tato brašna nabízí aerodynamický tvar, reflexní prvky a skvělý design. Brašna svými rozměry bez problému pojme náhradní duši, nebo potřebné cyklo nářadí.
Klíčové vlastnosti
- Střední a velké se roztahují a přidávají o 20–30 % větší objem
- Velké otvory pojmou veškeré vaše vybavení
- Pro větší bezpečnost je vybaven lehkou sponou
- Reflexní pruh 3M™ pro lepší viditelnost v noci
Specifikace
| Další info: | 3M™ reflexní pásek, clip pro světlo |
| Uchycení: | Nylonové pásky / přezka |
| Objem: | 0.66 L |
| Možnost rozšíření: | Ne |
| Materiál: | 1200 denier polyester |
| Průměr sedlovky: | ø27.2 - ø34.9 mm |
| Rozměry: | 18 x 11 x 8.5 cm |
| Hmotnost: | 100 g |
| Kód: | TC2260B |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brašny pod sedlo |
|---|---|
| EAN: | 4712511825909 |
| Skladem na prodejně: | Ano |
| Bežná cena: | 529 |
| Prodejna Praha skladem: | 1 ks |
759 Kč
–14 %
TOPEAK brašna podsedlová AERO WEDGE PACK DX small s QuickClick
Skladem na prodejně
(>5 ks)
648 Kč
1 529 Kč
–13 %
TOPEAK brašna podsedlová SIDEKICK STW WEDGE PACK
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 318 Kč
659 Kč
–10 %
TOPEAK brašna podsedlová AERO WEDGE PACK Large pásky
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
593 Kč
469 Kč
–10 %
TOPEAK brašna podsedlová ELEMENTA SEATBAG Slim černá S
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
422 Kč
599 Kč
–13 %
TOPEAK brašna podsedlová AERO WEDGE PACK Medium pásky
Skladem na prodejně
(>5 ks)
521 Kč
1 529 Kč
–13 %
TOPEAK brašna + světlo AERO WEDGE PACK DF COMBO URBAN
Skladem 2-4 dny
(3 ks)
1 318 Kč
519 Kč
–10 %
TOPEAK brašna podsedlová ELEMENTA SEATBAG Slim černá M
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
467 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
