S výběrem vám odborně poradí Petr
Dotaz na produkt
TOPEAK brašna na řidítka TUBULAR BARBAG Slim 1.5L zelená
Kód: TC2328G

Jsme s vámi už více
než 20 let. Je na nás spoleh!
než 20 let. Je na nás spoleh!

Máme přes 5000 položek
skladem na prodejně.
skladem na prodejně.

Doprava zdarma
při nákupu od 2 500 Kč.
při nákupu od 2 500 Kč.

Ke každému nákupu
nad 1 500 Kč dárek.
nad 1 500 Kč dárek.
Související produkty
659 Kč
–10 %
TOPEAK brašna podsedlová AERO WEDGE PACK Large pásky
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
593 Kč
419 Kč
–10 %
TOPEAK brašna podsedlová ELEMENTA SEATBAG Slim zelená XS
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
377 Kč
1 149 Kč
–14 %
TOPEAK brašna podsedlová ELEMENTA GEARBAG EX
Skladem na prodejně
(>5 ks)
982 Kč
529 Kč
–13 %
TOPEAK brašna podsedlová AERO WEDGE PACK Small pásky
Skladem na prodejně
(>5 ks)
460 Kč
749 Kč
–13 %
TOPEAK brašna podsedlová AERO WEDGE PACK Medium s Quick Click
Skladem na prodejně
(>5 ks)
651 Kč
469 Kč
–10 %
TOPEAK brašna podsedlová ELEMENTA SEATBAG Slim zelená S
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
422 Kč
Detailní popis produktu
Tubulární brašna na řídítka je vybavena zipem po celé délce pro snadný přístup během jízdy. Ve slim verzi je brašna kompaktnější a lehčí. Brašna má jednu hlavní kapsu a gumičku k zajištění měkkých předmětů.
| COMPARTMENT | one main |
| CAPACITY | 1.5 L |
| MATERIAL | 600D Polyester, water repellent and stain resistant |
| BAG ATTACHMENT | Two anti-slip straps and one elastic cord |
| MOUNT | Fits handlebars up to ø56 mm |
| HEAD TUBE DIAMETER | ø35-ø100 mm |
| MAX LOAD | 1.5 kg |
| SIZE | 19 x ø10 cm |
| WEIGHT | 94 g |
| ADDED FEATURES | Anti-scratch sticker / PE shock-absorbing board |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brašny na řidítka |
|---|---|
| EAN: | 4710069709290 |
| Skladem na prodejně: | Ne |
| Bežná cena: | 999 |
1 659 Kč
–13 %
TOPEAK brašna na řidítka TOURGUIDE HANDLEBAR BAG
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 430 Kč
1 529 Kč
–13 %
TOPEAK brašna na řidítka TUBULAR BAR BAG černá
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 318 Kč
1 999 Kč
–13 %
TOPEAK brašna na řidítka TOURGUIDE HANDLEBAR BAG DX
Skladem na prodejně
(>5 ks)
1 735 Kč
1 789 Kč
–13 %
TOPEAK brašna na řidítka TOURGUIDE HANDLEBAR BAG na elektrokola
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 543 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
