S výběrem vám odborně poradí Petr
Dotaz na produkt
TOPEAK brašna na řidítka BARLOADER
Kód: TBP-BRL1B

Jsme s vámi už více
než 20 let. Je na nás spoleh!
než 20 let. Je na nás spoleh!

Máme přes 5000 položek
skladem na prodejně.
skladem na prodejně.

Doprava zdarma
při nákupu od 2 500 Kč.
při nákupu od 2 500 Kč.

Ke každému nákupu
nad 1 500 Kč dárek.
nad 1 500 Kč dárek.
Související produkty
789 Kč
–13 %
TOPEAK brašna podsedlová SIDEKICK WEDGE PACK Small
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
686 Kč
759 Kč
–14 %
TOPEAK brašna podsedlová AERO WEDGE PACK DX small s QuickClick
Skladem na prodejně
(>5 ks)
648 Kč
529 Kč
–10 %
TOPEAK brašna podsedlová AERO WEDGE PACK Micro Quick Click
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
476 Kč
899 Kč
–13 %
TOPEAK brašna podsedlová WEDGE DRYBAG Small černá
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
782 Kč
519 Kč
–10 %
TOPEAK brašna podsedlová ELEMENTA SEATBAG Slim zelená M
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
467 Kč
899 Kč
–13 %
TOPEAK brašna podsedlová SIDEKICK WEDGE PACK Medium
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
782 Kč
Detailní popis produktu
Crossbody brašna s rychlou montáží na řídítka, kterou lze použít samostatně nebo připojit jako doplněk k brašně FrontLoader. Brašna BarLoader je vybavena svařovanými švy, roletovým uzávěrem a zipy odolnými proti povětrnostním vlivům, takže chrání vaši výbavu před suchými prašnými cestami i deštěm při jízdě v nepříznivém počasí.
Klíčové vlastnosti
- Rychle připevnitelná brašna na řídítka, kterou lze použít samostatně nebo připevnit jako doplňkovou brašnu na systém brašen Topeak FrontLoader.
- Odnímatelná vnitřní taška udržuje vybavení přehledně uspořádané a snadno přístupné
- Součástí balení je ramenní popruh pro použití mimo kolo
Specifikace
| Objem: | 6.5 L |
| Materiál: | TPU |
| Uchycení: | Rychloupínací přezky a suchý zip |
| Maximální nosnost: | 3 kg |
| Vychytávky: | Vnitřní vak, reflxní popis, ramenní popruh |
| Rozměry: | 31 x 25.8 x 8.9 cm |
| Hmotnost: | 325 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brašny na řidítka |
|---|---|
| EAN: | 4710069688076 |
| Skladem na prodejně: | Ne |
| Bežná cena: | 1659 |
1 789 Kč
–13 %
TOPEAK brašna na řidítka TOURGUIDE HANDLEBAR BAG na elektrokola
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 543 Kč
1 529 Kč
–13 %
TOPEAK brašna na řidítka TUBULAR BAR BAG zelená
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 318 Kč
1 659 Kč
–13 %
TOPEAK brašna na řidítka TOURGUIDE HANDLEBAR BAG
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 430 Kč
999 Kč
–13 %
TOPEAK brašna na řidítka TUBULAR BARBAG Slim 1.5L zelená
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
869 Kč
1 999 Kč
–15 %
TOPEAK brašna na řidítka TOURGUIDE HANDLEBAR BAG DX
Skladem na prodejně
(>5 ks)
1 694 Kč
479 Kč
–13 %
TOPEAK náhradní díl - FIXER 3 držák pro košíky na řidítka
Skladem na prodejně
(>5 ks)
416 Kč
1 279 Kč
–14 %
TOPEAK brašna na řidítka COMPACT HANDLEBAR BAG
Skladem na prodejně
(>5 ks)
1 093 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
