S výběrem vám odborně poradí Petr
Dotaz na produkt
TOPEAK brašna podsedlová AERO WEDGE PACK Large pásky
Kód: TC2262B

Jsme s vámi už více
než 20 let. Je na nás spoleh!
než 20 let. Je na nás spoleh!

Máme přes 5000 položek
skladem na prodejně.
skladem na prodejně.

Doprava zdarma
při nákupu od 2 500 Kč.
při nákupu od 2 500 Kč.

Ke každému nákupu
nad 1 500 Kč dárek.
nad 1 500 Kč dárek.
Související produkty
1 659 Kč
–13 %
TOPEAK brašna na řidítka TOURGUIDE HANDLEBAR BAG
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 430 Kč
1 999 Kč
–15 %
TOPEAK brašna na řidítka TOURGUIDE HANDLEBAR BAG DX
Skladem na prodejně
(>5 ks)
1 694 Kč
999 Kč
–13 %
TOPEAK brašna na řidítka TUBULAR BARBAG Slim 1.5L zelená
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
869 Kč
499 Kč
–8 %
TOPEAK náhradní díl - FIXER 8 držák pro brašny na řidítka
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
459 Kč
1 529 Kč
–13 %
TOPEAK brašna na řidítka TUBULAR BAR BAG černá
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 318 Kč
1 529 Kč
–13 %
TOPEAK brašna na řidítka TUBULAR BAR BAG zelená
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 318 Kč
1 279 Kč
–14 %
TOPEAK brašna na řidítka COMPACT HANDLEBAR BAG
Skladem na prodejně
(>5 ks)
1 093 Kč
479 Kč
–13 %
TOPEAK náhradní díl - FIXER 3 držák pro košíky na řidítka
Skladem na prodejně
(>5 ks)
416 Kč
Detailní popis produktu
Univerzální podsedlová brašna s uchycením pomocí pásků. Tato brašna nabízí aerodynamický tvar, reflexní prvky a skvělý design. Brašna svými rozměry bez problému pojme náhradní duši, nebo potřebné cyklo nářadí.
| Další info: | 3M™ reflexní pásek, clip pro světlo |
| Uchycení: | Nylonové pásky / přezka |
| Objem: | 1.48 - 1.97 L |
| Možnost rozšíření: | Ano |
| Materiál: | 1200 denier polyester |
| Průměr sedlovky: | ø27.2 - ø34.9 mm |
| Rozměry: | 23 x 14 x 13 cm |
| Hmotnost: | 165 g |
| Kód: | TC2262B |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brašny pod sedlo |
|---|---|
| EAN: | 4712511825886 |
| Skladem na prodejně: | Ne |
| Bežná cena: | 659 |
1 279 Kč
–13 %
TOPEAK brašna podsedlová SURVIVAL TOOL WEDGE PACK II
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 112 Kč
1 399 Kč
–13 %
TOPEAK brašna + světlo AERO WEDGE PACK DF COMBO SPORT
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 206 Kč
529 Kč
–10 %
TOPEAK brašna podsedlová AERO WEDGE PACK Micro Quick Click
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
476 Kč
999 Kč
–13 %
TOPEAK brašna podsedlová WEDGE DRYBAG Large černá
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
869 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
