S výběrem vám odborně poradí Petr
Dotaz na produkt
TOPEAK brašna podsedlová SIDEKICK WEDGE PACK Medium
Kód: TC2282B

Jsme s vámi už více
než 20 let. Je na nás spoleh!
než 20 let. Je na nás spoleh!

Máme přes 5000 položek
skladem na prodejně.
skladem na prodejně.

Doprava zdarma
při nákupu od 2 500 Kč.
při nákupu od 2 500 Kč.

Ke každému nákupu
nad 1 500 Kč dárek.
nad 1 500 Kč dárek.
Související produkty
1 659 Kč
–13 %
TOPEAK brašna na řidítka TOURGUIDE HANDLEBAR BAG
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 430 Kč
1 529 Kč
–13 %
TOPEAK brašna na řidítka TUBULAR BAR BAG zelená
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 318 Kč
1 529 Kč
–13 %
TOPEAK brašna na řidítka TUBULAR BAR BAG černá
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 318 Kč
479 Kč
–13 %
TOPEAK náhradní díl - FIXER 3 držák pro košíky na řidítka
Skladem na prodejně
(>5 ks)
416 Kč
1 999 Kč
–15 %
TOPEAK brašna na řidítka TOURGUIDE HANDLEBAR BAG DX
Skladem na prodejně
(>5 ks)
1 694 Kč
1 789 Kč
–13 %
TOPEAK brašna na řidítka TOURGUIDE HANDLEBAR BAG na elektrokola
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 543 Kč
499 Kč
–8 %
TOPEAK náhradní díl - FIXER 8 držák pro brašny na řidítka
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
459 Kč
Detailní popis produktu
Originálně zpracována podsedlová brašna s bočním vstupem. Brašna je vyrobena z tvarově stále EVA pěny a flexibilní tkaniny Denier 600. Díky těmto materiálům je brašna tvarově stála a nabízí snadný přístup ke všemu co na cyklo výlet potřebujete.
| Upevnění: | QuickClick™ (F25) |
| Kapacita: | 0.75 L |
| Materiál: | 600 denier, EVA pěna |
| Průměr sedlovky: | ø25.4 - ø34.9 mm |
| Rozměry: | 18 x 11.5 x 11 cm |
| Hmotnost: | 190 g |
| Kód: | TC2282B |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brašny pod sedlo |
|---|---|
| EAN: | 4712511826753 |
| Skladem na prodejně: | Ne |
| Bežná cena: | 899 |
529 Kč
–13 %
TOPEAK brašna podsedlová AERO WEDGE PACK Small pásky
Skladem na prodejně
(>5 ks)
460 Kč
659 Kč
–10 %
TOPEAK brašna podsedlová AERO WEDGE PACK Large pásky
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
593 Kč
419 Kč
–10 %
TOPEAK brašna podsedlová ELEMENTA SEATBAG Slim černá XS
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
377 Kč
469 Kč
–10 %
TOPEAK brašna podsedlová ELEMENTA SEATBAG Slim zelená S
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
422 Kč
899 Kč
–13 %
TOPEAK brašna podsedlová WEDGE DRYBAG Small černá
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
782 Kč
1 529 Kč
–13 %
TOPEAK brašna podsedlová SIDEKICK STW WEDGE PACK
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 318 Kč
1 149 Kč
–14 %
TOPEAK brašna podsedlová ELEMENTA GEARBAG EX
Skladem na prodejně
(>5 ks)
982 Kč
599 Kč
–13 %
TOPEAK brašna podsedlová WEDGE PACK II medium
Skladem na prodejně
(>5 ks)
521 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
