S výběrem vám odborně poradí Petr
Dotaz na produkt
TOPEAK brašna na rám FASTFUEL BAG BOLT-ON černá
Kód: TC2313B

Jsme s vámi už více
než 20 let. Je na nás spoleh!
než 20 let. Je na nás spoleh!

Máme přes 5000 položek
skladem na prodejně.
skladem na prodejně.

Doprava zdarma
při nákupu od 2 500 Kč.
při nákupu od 2 500 Kč.

Ke každému nákupu
nad 1 500 Kč dárek.
nad 1 500 Kč dárek.
Související produkty
1 149 Kč
–13 %
TOPEAK bikepacking MIDLOADER, brašna na rám 3l černá
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
999 Kč
1 529 Kč
–13 %
TOPEAK bikepacking BACKLOADER, rolovací brašna na sedlovku 6l zelená
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 318 Kč
789 Kč
–14 %
TOPEAK bikepacking TOPLOADER, brašna na rám 0,75l černá
Skladem na prodejně
(>5 ks)
674 Kč
Akční cena
1 600 Kč
–26 %
WOHO rámová brašna X-TOURING Honeycomb Iron šedá S
Skladem 2-4 dny
(3 ks)
1 176 Kč
1 789 Kč
–13 %
TOPEAK bikepacking FRONTLOADER, brašna na řidítka 8l černá
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 543 Kč
1 149 Kč
–13 %
TOPEAK bikepacking MIDLOADER, brašna na rám 3l zelená
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
999 Kč
1 279 Kč
–13 %
TOPEAK bikepacking MIDLOADER, brašna na rám 4,5l černá
Skladem na prodejně
(>5 ks)
1 112 Kč
1 529 Kč
–13 %
TOPEAK bikepacking MIDLOADER, brašna na rám 6l černá
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 318 Kč
789 Kč
–13 %
TOPEAK bikepacking TOPLOADER, brašna na rám 0.75l zelená
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
686 Kč
Akční cena
2 519 Kč
–18 %
TOPEAK bikepacking BACKLOADER, rolovací brašna na sedlovku 15l černá
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
2 051 Kč
1 789 Kč
–15 %
TOPEAK bikepacking FRONTLOADER, brašna na řidítka 8l zelená
Skladem na prodejně
(>5 ks)
1 516 Kč
Akční cena
2 850 Kč
–26 %
WOHO podsedlová brašna X-TOURING DRY BAG Diamond CyberCam černá M
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
2 095 Kč
Detailní popis produktu
Kompaktní a polstrovaná brašna na horní rámovou trubku pro jakékoliv kolo. Široce otevřené otvory pro šrouby umožňují správné přizpůsobení různým velikostem rámů kol a zajišťuje tak perfektní stabilitu a eliminuje vyklání během jízdy. Brašna poskytuje rychlý a pohodlný přístup k energetickým tyčinkám, gelům nebo jiným energetickým potřebám, které potřebujete během jízdy.
| CAPACITY | 0.5 L |
| COMPARTMENT | one main |
| MATERIAL | 500D Polyester/ PU leather / TPE / Engineering grade polymer |
| BAG ATTACHMENT | Option 1 - Top tube frame mount with integrated bosses Option 2 - Straps on frame top tube |
| TOP TUBE DIAMETER | Fits ø35 - ø75 mm |
| HEAD TUBE DIAMETER | Fits ø30 - ø50 mm |
| SIZE | 18.7 x 8.2 x 4 cm / 7.4" x 3.2" x 1.6" |
| WEIGHT | 70 g / 2.47 oz |
| ADDED FEATURE | Secure scratch-free straps |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brašny na rám |
|---|---|
| EAN: | 4710069707548 |
| Skladem na prodejně: | Ne |
| Bežná cena: | 909 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
