S výběrem vám odborně poradí Petr
Dotaz na produkt
TOPEAK brašna na rám FASTFUEL BAG ESSENTIAL černá
Kód: TC2314B

Jsme s vámi už více
než 20 let. Je na nás spoleh!
než 20 let. Je na nás spoleh!

Máme přes 5000 položek
skladem na prodejně.
skladem na prodejně.

Doprava zdarma
při nákupu od 2 500 Kč.
při nákupu od 2 500 Kč.

Ke každému nákupu
nad 1 500 Kč dárek.
nad 1 500 Kč dárek.
Související produkty
Akční cena
2 050 Kč
–26 %
WOHO rámová brašna X-TOURING Diamond CyberCam černá L
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 507 Kč
549 Kč
–5 %
TOPEAK náhradní díl - WATERPROOF INNER BAG vak pro BACKLOADER 6L
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
521 Kč
Akční cena
2 850 Kč
–26 %
WOHO podsedlová brašna X-TOURING DRY BAG Diamond CyberCam černá M
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
2 095 Kč
1 789 Kč
–13 %
TOPEAK bikepacking FRONTLOADER, brašna na řidítka 8l černá
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 543 Kč
589 Kč
–5 %
TOPEAK náhradní díl - WATERPROOF INNER BAG vak pro BACKLOADER 15L
Skladem 2-4 dny
(2 ks)
559 Kč
1 529 Kč
–15 %
TOPEAK bikepacking BACKLOADER, rolovací brašna na sedlovku 6l černá
Skladem na prodejně
(>5 ks)
1 295 Kč
Akční cena
2 519 Kč
–18 %
TOPEAK bikepacking BACKLOADER, rolovací brašna na sedlovku 15l černá
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
2 051 Kč
Doporučeno
1 050 Kč
–9 %
WOHO držák na brašny X-TOURING černá
Skladem na prodejně
(1 ks)
948 Kč
1 529 Kč
–13 %
TOPEAK bikepacking MIDLOADER, brašna na rám 6l zelená
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 318 Kč
Akční cena
2 050 Kč
–26 %
WOHO rámová brašna X-TOURING DRY Honeycomb Iron šedá S
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 507 Kč
1 149 Kč
–13 %
TOPEAK bikepacking MIDLOADER, brašna na rám 3l černá
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
999 Kč
1 529 Kč
–13 %
TOPEAK bikepacking MIDLOADER, brašna na rám 6l černá
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 318 Kč
Detailní popis produktu
Nejkompaktnější aerodynamická brašna na horní rámovou trubku. Minimalizuje odpor větru a zároveň díky svojí pozici nijak nebrzdí jízdu a nezasahuje do oblasti šlapání. Upevňuje se pomocí bezpečných popruhů, které nezpůsobují škrábance a umožňují rychlý a pohodlný přístup k energetickým tyčinkám, gelům nebo jiným potřebným energetickým položkám.
| CAPACITY | 0.4 L |
| COMPARTMENT | One main |
| MATERIAL | PU Leather |
| BAG ATTACHMENT | Nylon straps |
| TOP TUBE DIAMETER | Fits ø35 - ø73 mm |
| HEAD TUBE DIAMETER | Fits ø30 - ø50 mm |
| SIZE | 24 x 6 x 4 cm / 9.4" x 2.4" x 1.6" |
| WEIGHT | 74 g / 2.61 oz |
| ADDED FEATURE | Secure scratch-free straps |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brašny na rám |
|---|---|
| EAN: | 4710069707555 |
| Skladem na prodejně: | Ne |
| Bežná cena: | 649 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
