S výběrem vám odborně poradí Petr
Dotaz na produkt
TOPEAK bikepacking TOPLOADER, brašna na rám 0.75l zelená
Kód: TBP-TL1G

Jsme s vámi už více
než 20 let. Je na nás spoleh!
než 20 let. Je na nás spoleh!

Máme přes 5000 položek
skladem na prodejně.
skladem na prodejně.

Doprava zdarma
při nákupu od 2 500 Kč.
při nákupu od 2 500 Kč.

Ke každému nákupu
nad 1 500 Kč dárek.
nad 1 500 Kč dárek.
Související produkty
419 Kč
–11 %
taška LONGUS Granite 1,7L za představec, šedá
Skladem na prodejně
(>5 ks)
370 Kč
899 Kč
–14 %
TOPEAK brašna do košíku CAGEPACK XL černá/šedá
Skladem na prodejně
(>5 ks)
768 Kč
ZDARMAZDARMA
2 549 Kč
–13 %
TOPEAK brašna GRAVEL GEARBAG + sada nářadí
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
2 198 Kč
Detailní popis produktu
Prostorná voděodolná brašna na horní rámovou trubku, TopLoader je skvělý společník na každou vyjížďku. Telefon, peněženka nebo jiné drobnosti jsou díky této brašně vždy okamžitě k dispozici.
Pomocí suchých zipů lze umístit na přední i zadní část rámu.
Klíčové vlastnosti
- Pevně se připevňuje k hlavové trubce a horní trubce
- Další možnost připevnění TopLoaderu
- Skrytá výsuvná pláštěnka chrání obsah tašky
Specifikace
| Objem: | 0.75 L |
| Materiál: | Polyethylene / nylon Lightweight, durable, water repellent and stain resistant |
| Uchycení: | Nastavitelné nylonové pásky |
| Průměr horní trubky: | ø35 - ø46 mm |
| Průměr hlavové trubky: | ø34 - ø75 mm |
| Pláštěnka: | Integrovaná |
| Rozměry: | 23.5 x 12 x 7 cm |
| Hmotnost: | 169 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brašny bikepacking |
|---|---|
| EAN: | 4710069687796 |
| Skladem na prodejně: | Ne |
| Bežná cena: | 789 |
1 279 Kč
–13 %
TOPEAK bikepacking MIDLOADER, brašna na rám 4,5l černá
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 112 Kč
1 999 Kč
–13 %
TOPEAK bikepacking BACKLOADER, rolovací brašna na sedlovku 15l zelená
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 724 Kč
1 149 Kč
–13 %
TOPEAK bikepacking MIDLOADER, brašna na rám 3l černá
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
999 Kč
1 529 Kč
–13 %
TOPEAK bikepacking MIDLOADER, brašna na rám 6l zelená
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 318 Kč
789 Kč
–14 %
TOPEAK bikepacking TOPLOADER, brašna na rám 0,75l černá
Skladem na prodejně
(>5 ks)
674 Kč
Akční cena
2 850 Kč
–26 %
WOHO podsedlová brašna X-TOURING DRY BAG Diamond CyberCam černá M
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
2 095 Kč
Doporučeno
1 050 Kč
–9 %
WOHO držák na brašny X-TOURING černá
Skladem na prodejně
(1 ks)
948 Kč
1 789 Kč
–13 %
TOPEAK bikepacking BACKLOADER, rolovací brašna na sedlovku 10l černá
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 543 Kč
1 529 Kč
–13 %
TOPEAK bikepacking MIDLOADER, brašna na rám 6l černá
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 318 Kč
569 Kč
–5 %
TOPEAK náhradní díl - WATERPROOF INNER BAG vak pro BACKLOADER 10L
Skladem 2-4 dny
(2 ks)
540 Kč
549 Kč
–5 %
TOPEAK náhradní díl - WATERPROOF INNER BAG vak pro BACKLOADER 6L
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
521 Kč
1 529 Kč
–13 %
TOPEAK bikepacking BACKLOADER, rolovací brašna na sedlovku 6l zelená
Skladem 2-4 dny
(3 ks)
1 318 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
