S výběrem vám odborně poradí Petr
Dotaz na produkt
TOPEAK bezdušový kit TUBIMASTER GX DF
Kód: TDF-TMGX

Jsme s vámi už více
než 20 let. Je na nás spoleh!
než 20 let. Je na nás spoleh!

Máme přes 5000 položek
skladem na prodejně.
skladem na prodejně.

Doprava zdarma
při nákupu od 2 500 Kč.
při nákupu od 2 500 Kč.

Ke každému nákupu
nad 1 500 Kč dárek.
nad 1 500 Kč dárek.
Související produkty
Detailní popis produktu
Ultrakompaktní závodní sada pro opravu bezdušových pneumatik. Obsahuje hustilku CO2 Nano AirBooster, kartuši TubiCartridge G16 a 16g kartuši CO2. Připevňuje se na sedlové ližiny pomocí přiloženého upevňovacího prvku Duo Fixer, který umožňuje dvojí použití s příslušenstvím systému Topeak Duo Fixer, včetně sedlových brašen Topeak QuickClick, hustilek CO2, světel a blatníků. K bezpečné a jisté jízdě stačí pouhé zasunutí a zacvaknutí.
| Nástroje: | Hustilka Nano AirBooster CO2, nářadí Tubi Cartridge G16, a CO2 cartridge 16g |
| Hlavice: | CNC hliník, galuskový i auto ventilek |
| Uchycení: | Duo Fixer na ližiny sedla |
| Kompatibilita: | Topeak QuickClick saddle bags, HybridMaster Mini, FreePack a FlashFender DF |
| Rozměry: | 11 x 4.7 x 3.6 cm |
| Hmotnost: | 128 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | CO2 pumpičky, mini kompresory |
|---|---|
| EAN: | 4710069706329 |
| Skladem na prodejně: | Ne |
| Bežná cena: | 1149 |
ZDARMAZDARMA
2 799 Kč
–13 %
TOPEAK pumpa E-BOOSTER DIGITAL MINI
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
2 414 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
