S výběrem vám odborně poradí Petr
Dotaz na produkt
Rock Empire Lanyard Heda
Kód: HU222411

Jsme s vámi už více
než 20 let. Je na nás spoleh!
než 20 let. Je na nás spoleh!

Máme přes 5000 položek
skladem na prodejně.
skladem na prodejně.

Doprava zdarma
při nákupu od 2 500 Kč.
při nákupu od 2 500 Kč.

Ke každému nákupu
nad 1 500 Kč dárek.
nad 1 500 Kč dárek.
Související produkty
ZDARMAZDARMA
3 740 Kč
–20 %
Petzl NEWTON FAST zachycovací postroj EU
Skladem 1-3 dny
(4 ks)
2 992 Kč
ZDARMAZDARMA
20 990 Kč
–20 %
Rock Empire Self retracting lifeline 15m
Skladem 2-4 dny
(1 ks)
16 792 Kč
od 490 Kč až –15 %
Petzl SEQUOIA připojovací most 50 cm
Skladem 1-3 dny
(>5 ks)
od 417 Kč
ZDARMAZDARMA
3 290 Kč
–14 %
Petzl CHEST´AIR hrudní postroj
Skladem 1-3 dny
(4 ks)
2 797 Kč
Detailní popis produktu
Pracovní Lanyard vyrobený z dynamického lana o průměru 11,4 mm. Oba konce jsou zakončeny šitým okem a gumovým chráničem XXL Multi Use, který fixuje karabinu ve správné pozici.V pěti různých délkách, dynamické lano, EN 354, EN 795b, Lanyard Heda v délce 200 cm pouze EN 795.B. Uvedené parametry platí pro velikost : 160 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pomocné smyčky a tlumiče pádu |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Skladem na prodejně: | Ne |
| Průměr: | 11,4 mm |
| Aktivita: | Práce a rescue |
| Klíčové slovo: | Smyčka |
| Sezona: | FW2526 |
| Hmotnost (g/m): | 132 |
| Rozsah délek: | 60 cm, 80 cm, 120 cm, 160 cm, 200 cm |
| Značka: | Rock Empire |
| Color: | žlutá 002 |
| General Color: | Žlutá |
| Parametry platí pro velikost: | 160 cm |
| Bežná cena: | 699 |
ZDARMAZDARMA
4 890 Kč
–15 %
CAMP Goblin Kit Lanyard - 2 × 1455 - 40 cm
Skladem 1-3 dny
(1 ks)
4 156 Kč
od 259 Kč až –19 %
Rock Empire Open sling work double PA25mm
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
od 208 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
