S výběrem vám odborně poradí Petr
Dotaz na produkt
Rock Empire Lanyard (CLI)
Kód: HU3188 HU375665 HU375663 Zvolte variantu

Jsme s vámi už více
než 20 let. Je na nás spoleh!
než 20 let. Je na nás spoleh!

Máme přes 5000 položek
skladem na prodejně.
skladem na prodejně.

Doprava zdarma
při nákupu od 2 500 Kč.
při nákupu od 2 500 Kč.

Ke každému nákupu
nad 1 500 Kč dárek.
nad 1 500 Kč dárek.
Související produkty
Detailní popis produktu
Kotvící Lanyard od firmy Rock Empire. Uvedené parametry platí pro velikost : 500 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pomocné smyčky a tlumiče pádu |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Skladem na prodejně: | Ne |
| Průměr: | 11 mm |
| Sezona: | FW2526 |
| Klíčové slovo: | Smyčka |
| Aktivita: | Práce a rescue |
| Materiál popruhu: | Polyamid |
| Nosnost (kN): | 22 |
| Norma: | EN 795.B |
| Hmotnost (g/m): | 466 |
| Rozsah délek: | 500, 1000, 1500, 2000, 2500, 3000 cm |
| Značka: | Rock Empire |
| Color: | černá 008 |
| General Color: | Černá |
| Parametry platí pro velikost: | 500 cm |
| Bežná cena: | 849 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
