S výběrem vám odborně poradí Petr
Dotaz na produkt
Rock Empire Lanyard Heda 200cm
Kód: HU249457

Jsme s vámi už více
než 20 let. Je na nás spoleh!
než 20 let. Je na nás spoleh!

Máme přes 5000 položek
skladem na prodejně.
skladem na prodejně.

Doprava zdarma
při nákupu od 2 500 Kč.
při nákupu od 2 500 Kč.

Ke každému nákupu
nad 1 500 Kč dárek.
nad 1 500 Kč dárek.
Související produkty
ZDARMAZDARMA
2 990 Kč
–15 %
Petzl TOP hrudní postroj ČERNÝ
Skladem 1-3 dny
(>5 ks)
2 541 Kč
SALECODE:SLEVAX5:5:%
ZDARMAZDARMA
11 210 Kč
–15 %
Petzl SEQUOIA SRT postroj pro arboristiku
Skladem na prodejně
(1 ks)
od 9 528 Kč
ZDARMAZDARMA
2 990 Kč
–15 %
Petzl NEWTON zachycovací postroj EU
Skladem 1-3 dny
(>5 ks)
2 541 Kč
Detailní popis produktu
Spojovací a kotevní prostředek pro práci ve výškách.Vyroben z dynamického lana o prům. 11,4 mm, zašitá oka vybavena gumovým chráničem, průhledná krytka chránící šití, délka 200 cm certifikována jen jako EN 795.B. Uvedené parametry platí pro velikost : 200 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pomocné smyčky a tlumiče pádu |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Skladem na prodejně: | Ne |
| Průměr: | 11,4 mm |
| Sezona: | FW2526 |
| Klíčové slovo: | Smyčka |
| Aktivita: | Práce a rescue |
| Materiál popruhu: | Polyamid-PAD |
| Nosnost (kN): | 22 |
| Norma: | EN 795-B |
| Hmotnost (g/m): | 310 |
| Rozsah délek: | 60, 80, 120, 160, 200 cm |
| Značka: | Rock Empire |
| Color: | žlutá 002 |
| General Color: | Žlutá |
| Parametry platí pro velikost: | 200 cm |
| Bežná cena: | 749 |
600 Kč
–15 %
Petzl TOOLEASH natahovací smyčka proti ztrátě nářadí
Skladem 1-3 dny
(>5 ks)
510 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
