S výběrem vám odborně poradí Petr
Dotaz na produkt
Rock Empire Lanyard
Kód: HU1859 HU1816 HU1817 Zvolte variantu

Jsme s vámi už více
než 20 let. Je na nás spoleh!
než 20 let. Je na nás spoleh!

Máme přes 5000 položek
skladem na prodejně.
skladem na prodejně.

Doprava zdarma
při nákupu od 2 500 Kč.
při nákupu od 2 500 Kč.

Ke každému nákupu
nad 1 500 Kč dárek.
nad 1 500 Kč dárek.
Související produkty
Novinka
ZDARMAZDARMA
2 690 Kč
–14 %
Petzl RAMENNÍ POPRUHY pro SEQUOIA
Skladem 1-3 dny
(>5 ks)
2 287 Kč
ZDARMAZDARMA
4 199 Kč
–15 %
Rock Empire Belt Equip Lock Black
Skladem 2-4 dny
(5 ks)
3 569 Kč
ZDARMAZDARMA
10 310 Kč
–19 %
Petzl SEQUOIA postroj pro arboristiku
Skladem 1-3 dny
(2 ks)
8 278 Kč
SALECODE:SLEVAX5:5:%
ZDARMAZDARMA
11 210 Kč
až –20 %
Petzl SEQUOIA SRT postroj pro arboristiku
Skladem na prodejně
(1 ks)
od 8 968 Kč
ZDARMAZDARMA
1 940 Kč
–15 %
Petzl NASTAVITELNÝ PŘIPOJOVACÍ MOST k Sequoia a Sequoia SRT
Skladem 1-3 dny
(3 ks)
1 649 Kč
Detailní popis produktu
Pracovní smyčka se dvěma oky. K dispozici ve čtyřech délkách. Uvedené parametry platí pro velikost : 80 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pomocné smyčky a tlumiče pádu |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Skladem na prodejně: | Ne |
| Průměr: | 11 mm |
| Klíčové slovo: | Smyčka |
| Sezona: | FW2526 |
| Aktivita: | Práce a rescue |
| Materiál popruhu: | Polyamid |
| Nosnost (kN): | 22 |
| Norma: | EN 354, EN 795.B |
| Rozsah délek: | 60, 80, 120, 150 cm |
| Značka: | Rock Empire |
| Parametry platí pro velikost: | 80 cm |
| Bežná cena: | 449 |
ZDARMAZDARMA
4 890 Kč
–15 %
CAMP Goblin Kit Lanyard - 2 × 1455 - 40 cm
Skladem 1-3 dny
(1 ks)
4 156 Kč
Novinka
ZDARMAZDARMA
1 340 Kč
–15 %
Petzl STERNO ramenní popruhy
Skladem 1-3 dny
(>5 ks)
1 139 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
