S výběrem vám odborně poradí Petr
Dotaz na produkt
TOPEAK brašna na rám FASTFUEL TRIBAG
Kód: TC2301B

Jsme s vámi už více
než 20 let. Je na nás spoleh!
než 20 let. Je na nás spoleh!

Máme přes 5000 položek
skladem na prodejně.
skladem na prodejně.

Doprava zdarma
při nákupu od 2 500 Kč.
při nákupu od 2 500 Kč.

Ke každému nákupu
nad 1 500 Kč dárek.
nad 1 500 Kč dárek.
Související produkty
1 279 Kč
–13 %
TOPEAK bikepacking MIDLOADER, brašna na rám 4.5l zelená
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 112 Kč
1 529 Kč
–13 %
TOPEAK bikepacking MIDLOADER, brašna na rám 6l zelená
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 318 Kč
Akční cena
2 850 Kč
–26 %
WOHO podsedlová brašna X-TOURING DRY BAG Diamond CyberCam černá M
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
2 095 Kč
589 Kč
–5 %
TOPEAK náhradní díl - WATERPROOF INNER BAG vak pro BACKLOADER 15L
Skladem 2-4 dny
(2 ks)
559 Kč
549 Kč
–5 %
TOPEAK náhradní díl - WATERPROOF INNER BAG vak pro BACKLOADER 6L
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
521 Kč
1 529 Kč
–15 %
TOPEAK bikepacking BACKLOADER, rolovací brašna na sedlovku 6l černá
Skladem na prodejně
(>5 ks)
1 295 Kč
Akční cena
1 600 Kč
–26 %
WOHO rámová brašna X-TOURING Honeycomb Iron šedá S
Skladem 2-4 dny
(2 ks)
1 176 Kč
1 999 Kč
–13 %
TOPEAK bikepacking BACKLOADER, rolovací brašna na sedlovku 15l zelená
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 724 Kč
Akční cena
2 519 Kč
–18 %
TOPEAK bikepacking BACKLOADER, rolovací brašna na sedlovku 15l černá
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
2 051 Kč
Doporučeno
1 050 Kč
–9 %
WOHO držák na brašny X-TOURING černá
Skladem na prodejně
(1 ks)
948 Kč
1 529 Kč
–13 %
TOPEAK bikepacking MIDLOADER, brašna na rám 6l černá
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 318 Kč
789 Kč
–13 %
TOPEAK bikepacking TOPLOADER, brašna na rám 0.75l zelená
Skladem 2-4 dny
(3 ks)
686 Kč
Detailní popis produktu
Stylová nízka brašna na horní rámovou trubku poskytuje cyklistům rychlý a jednoduchý přístup k osobním věcem. Energetické tyčinky, telefon, peněženku, klíče či jiné drobnosti teď můžete mít doslova na dosah ruky.
| Uchycení | Nastavitelné nylonové pásky |
|---|---|
| Objem | 0.6 l |
| Rozvržení | Hlavní kapsa |
| Materiál | 600 denier polyester TPU clear top cover |
| Průměr hlavové trubky | ø53 - ø75 mm |
| Průměr horní rámové trubky | ø38 - ø52 mm |
| Rozměry | 24 x 8.5 x 5.5 cm |
| Hmotnost | 145 g |
| Kód | TC2301B |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brašny na rám |
|---|---|
| EAN: | 4710069684672 |
| Skladem na prodejně: | Ne |
| Bežná cena: | 999 |
649 Kč
–10 %
TOPEAK brašna na rám FASTFUEL BAG ESSENTIAL černá
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
584 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
