S výběrem vám odborně poradí Petr
Dotaz na produkt
TOPEAK brašna E-XPLORER TRUNKBOX
Kód: TT9651

Jsme s vámi už více
než 20 let. Je na nás spoleh!
než 20 let. Je na nás spoleh!

Máme přes 5000 položek
skladem na prodejně.
skladem na prodejně.

Doprava zdarma
při nákupu od 2 500 Kč.
při nákupu od 2 500 Kč.

Ke každému nákupu
nad 1 500 Kč dárek.
nad 1 500 Kč dárek.
Související produkty
Detailní popis produktu
E-Xplorer TrunkBox je specifický nosič náhradních baterií pro eBike vyrobený z expandovaného polypropylenu, který poskytuje vynikající absorpci nárazu, odolnost proti vodě, vysokou pevnost a tepelnou izolaci. Úchyty zajišťují náhradní baterii na místě. Kompatibilní se systémem MTX QuickTrack® 2.0 společnosti Topeak. Box nabízí také dostatek prostoru pro přepravu jídla, pití a vybavení pro vaše eMTB dobrodružství!
Klíčové vlastnosti
- Integrovaný systém MTX QuickTrack 2.0 s přídavnými popruhy umožňuje bezpečné nasazení a zajištění na nosič Topeak TetraRack M2L.
- EXPANDOVANÝ POLYPROPYLEN: Jedinečná surovina, která má mnoho důležitých vlastností, díky nimž je vhodná pro nosiče baterií elektrických kol.
- Odolný proti povětrnostním vlivům
- Velká skladovací kapacita
- Tepelná izolace až 8 hodin
Specifikace
| Uspořádání: | 1 hlavní komora |
| Objem: | 8.5 L , pro baterie do rozměrů 42 x 10 x 11 cm |
| Izolace: | Expanded polyproplyene |
| Materiál: | EPP / Engineering grade ploymer |
| Upevnění: | MTX QuickTrack® 2.0 system / kompatibilní s TetraRack M2L |
| Rozměry: | 48.4 x 23.9 x 21.1 cm |
| Hmotnost: | 939 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brašny |
|---|---|
| EAN: | 4710069703069 |
| Skladem na prodejně: | Ne |
| Bežná cena: | 2799 |
Akční cena
249 Kč
–30 %
TOPEAK náhradní díl - F25 držák pro podsedlové brašny Wedge
Skladem na prodejně
(>5 ks)
173 Kč
259 Kč
–8 %
TOPEAK náhradní díl - PADDING FOAM vycpávky pro FRONTLOADER 6 ks
Skladem na prodejně
(>5 ks)
236 Kč
149 Kč
–5 %
TOPEAK náhradní díl - HANDLEBAR STRAPS pro BARLOADER/FREELOADER
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
141 Kč
149 Kč
–5 %
TOPEAK náhradní díl - F22 držák pro podsedlové brašny Wedge
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
141 Kč
Výprodej
403 Kč
–9 %
taška LONGUS Firm QR podsedlová vystužená černá
Skladem
(>5 ks)
363 Kč
389 Kč
–13 %
TOPEAK náhradní díl - FIXER 6 držák pro zadní košíky MTX
Skladem na prodejně
(>5 ks)
338 Kč
1 999 Kč
–13 %
TOPEAK brašna BACKLOADER X, rolovací brašna na sedlovku 10l zelená
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 724 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
