S výběrem vám odborně poradí Petr
Dotaz na produkt
RACE FACE řidítka NEXT R, 20mm RISER 35x800
Kód: HB18NXR2035X800P877 HB18NXR2035X800P185 HB18NXR2035X800P802 HB18NXR2035X800P021 HB18NXR2035X800P519 Zvolte variantu

Jsme s vámi už více
než 20 let. Je na nás spoleh!
než 20 let. Je na nás spoleh!

Máme přes 5000 položek
skladem na prodejně.
skladem na prodejně.

Doprava zdarma
při nákupu od 2 500 Kč.
při nákupu od 2 500 Kč.

Ke každému nákupu
nad 1 500 Kč dárek.
nad 1 500 Kč dárek.
Související produkty
Novinka
180 Kč
–10 %
rohy ZOOM AL MT-A52 svař.stříbrné lesklé 1x lomené
Skladem
(2 pár)
162 Kč
Detailní popis produktu
Větší, širší, lehčí - naskočte na vlnu 35 mm průměru. Lehká a odolná karbonová řidítka Race Face Next R přinášejí úctyhodnou délku 800 mm pro ještě intenzivnější zážitek z jízdy.
| Barva: | PURPLE |
| Určení: | AGGRESSIVE TRAIL / AM / ENDURO |
| Sweep: | 8º Backward 5º Upward |
| Průměr: | 35mm |
| Zdvih: | 20mm |
| Hmotnost: | 215g (20mm) |
| Šířka: | 800mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řidítka |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Skladem na prodejně: | Ne |
| Průměr: | 35 |
| Materiál: | Karbon |
| Bežná cena: | 3900 |
ZDARMAZDARMA
RITCHEY řidítka SUPERLOGIC Flat +/-5 UD Matte 710mm 9D
Skladem 2-4 dny
(2 ks)
5 634 Kč
ZDARMAZDARMA
7 650 Kč
–8 %
RITCHEY řidítka WCS CARBON EVOCURVE Internal Routing UD Matte
Skladem 2-4 dny
(3 ks)
6 990 Kč
584 Kč
–11 %
řidítka ZOOM AL 3250BT 35/800mm/3 st.vlaštovky č
Skladem na prodejně
(1 ks)
515 Kč
ZDARMAZDARMA
6 990 Kč
–7 %
řidítka DEDA silniční Vinci carbon 31,7/460 mm
Skladem
(1 ks)
6 485 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
