S výběrem vám odborně poradí Petr
Dotaz na produkt
Petzl TWIN dvojitá kladka s voln.bočnicemi
Kód: VEP65A

Jsme s vámi už více
než 20 let. Je na nás spoleh!
než 20 let. Je na nás spoleh!

Máme přes 5000 položek
skladem na prodejně.
skladem na prodejně.

Doprava zdarma
při nákupu od 2 500 Kč.
při nákupu od 2 500 Kč.

Ke každému nákupu
nad 1 500 Kč dárek.
nad 1 500 Kč dárek.
Související produkty
SALECODE:SLEVAX5:5:%
ZDARMAZDARMA
od 1 060 Kč –15 %
Petzl TIBLOC blokant pro lano 8-11 mm + Sleva se slevovým kódem
Skladem na prodejně
(5 ks)
od 901 Kč
Novinka
ZDARMAZDARMA
5 080 Kč
–15 %
Petzl RIG slaňovací brzda
Skladem 1-3 dny
(>5 ks)
4 318 Kč
ZDARMAZDARMA
6 670 Kč
–15 %
Petzl ZIGZAG mechanický prusík (11,5 - 13 mm)
Skladem 1-3 dny
(>5 ks)
5 669 Kč
Detailní popis produktu
Dvojitá prusíková kladka velké pevnosti a účinnostiMINDER je dvojitá kladka velké pevnosti, určená pro záchranáře k sestavení vytahovacích systémů.
- Speciální bočnice jsou určené pro použití s prusikovými uzly zachycujícími zpětný chod lana
- Paralelně uložené kotouče a pomocný připojovací bod pro vytváření různých typů kladkostrojů, včetně těch nejsložitějších
- Kotouče velkého průměru uložené na zapouzdřených kuličkových ložiscích pro vynikající účinnost
- Pojme až tři karabiny, které usnadňují použití
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kladky |
|---|---|
| EAN: | 3342540087750 |
| Skladem na prodejně: | Ne |
| Hmotnost: | 450 g |
| Certifikace: | CE EN 12278, NFPA 1983 General Use |
| Průměr kotouče: | 51 mm |
| Účinnost: | 97 |
| Pracovní zatížení: | 2 x 3 x 2 = 12 kN |
| Ložisko: | Kuličkové |
| Průměr lana max: | 13 mm |
| Průměr lana min: | 7 mm |
| Typ: | Kladka |
| Bežná cena: | 3500 |
| Položka byla vyprodána… | |
ZDARMAZDARMA
5 000 Kč
–15 %
Petzl SPIN L2 dvojitá kladka s otočným závěsem (swivelem)
Skladem 1-3 dny
(>5 ks)
4 250 Kč
Novinka
ZDARMAZDARMA
od 1 750 Kč –15 %
Petzl RESCUE M kladka žlutá
Skladem 1-3 dny
(>5 ks)
od 1 487 Kč
ZDARMAZDARMA
5 400 Kč
–15 %
Petzl SPIN L1D jednostranná kladka s otočným závěsem (swivelem)
Skladem 1-3 dny
(>5 ks)
4 590 Kč
ZDARMAZDARMA
1 430 Kč
–15 %
Petzl ROLLCLIP A TRIACT LOCK kladka s karabinou s automat.pojistkou
Skladem 1-3 dny
(>5 ks)
1 215 Kč
SALECODE:SLEVAX5:5:%
ZDARMAZDARMA
1 990 Kč
–15 %
Petzl TANDEM SPEED dvojitá kladka + Sleva se slevovým kódem
Skladem na prodejně
(>5 ks)
1 691 Kč
ZDARMAZDARMA
3 020 Kč
–15 %
Petzl JAG TRAXION dvojitá výstupová kladka s blonkantem
Skladem 1-3 dny
(>5 ks)
2 567 Kč
ZDARMAZDARMA
11 440 Kč
–15 %
Petzl TWIN RELEASE dvojitá kladka s blokantem
Skladem 1-3 dny
(4 ks)
9 724 Kč
ZDARMAZDARMA
od 3 420 Kč –15 %
Petzl SPIN L1 kladka s otočným závěsem (swivelem)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem 1-3 dny
(1 ks)
od 2 907 Kč
ZDARMAZDARMA
2 640 Kč
–15 %
Petzl GEMINI dvojitá prusíková kladka
Skladem 1-3 dny
(4 ks)
2 244 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Petzl - přístup k nepřístupnému je hnací silou všeho, co děláte/me...
Petzl je rodinná firma, která se v průběhu let stala největším evropským výrobcem osobních ochranných prostředků pro ty, kteří pracují nebo sportují nad zemí i podzemí, ve tmě nebo ve výškách. Všechny produkty Petzl jsou vynalezeny a vyvíjeny v naší centrále v srdci francouzských Alp.

