Petzl OSCILLANTE - kladka
Kód: VEP020AA00
S výběrem vám odborně poradí Petr
Dotaz na produkt

Jsme s vámi už více
než 20 let. Je na nás spoleh!
než 20 let. Je na nás spoleh!

Máme přes 5000 položek
skladem na prodejně.
skladem na prodejně.

Doprava zdarma
při nákupu od 2 500 Kč.
při nákupu od 2 500 Kč.

Ke každému nákupu
nad 1 500 Kč dárek.
nad 1 500 Kč dárek.
Související produkty
SALECODE:SLEVAX5:5:%
ZDARMAZDARMA
od 6 670 Kč –15 %
Petzl I´D slaňovací brzda S (10-11,5 mm)
Skladem 1-3 dny
(>5 ks)
od 5 669 Kč
ZDARMAZDARMA
6 670 Kč
–15 %
Petzl ZIGZAG mechanický prusík (11,5 - 13 mm)
Skladem 1-3 dny
(>5 ks)
5 669 Kč
ZDARMAZDARMA
3 020 Kč
–15 %
Petzl MINI TRAXION kladka s blokantem
Skladem 1-3 dny
(>5 ks)
2 567 Kč
Novinka
ZDARMAZDARMA
1 720 Kč
–15 %
Petzl PANTIN nožní blokant LEVÝ
Skladem 1-3 dny
(>5 ks)
1 462 Kč
ZDARMAZDARMA
2 540 Kč
–15 %
Petzl MICROGRAB blokant pro lano 10 - 13 mm pro MICROFLIP
Skladem 1-3 dny
(>5 ks)
2 159 Kč
SALECODE:SLEVAX5:5:%
ZDARMAZDARMA
2 380 Kč
–15 %
Petzl MICRO TRAXION kladka s blokantem + Sleva se slevovým kódem
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem 1-3 dny
(>5 ks)
2 023 Kč
Detailní popis produktu
Kladka pro nouzové použitíLehká a kompaktní kladka OSCILLANTE může být použita v záchranných systémech při vytahování z ledovcové trhliny nebo v improvizovaných kladkostrojích. Pohyblivé bočnice umožňují snadnou instalaci.
- Pohyblivé bočnice umožňují rychlou instalaci kladky.
- Kotouč kladky je vyroben z recyklovaného polyamidu a bočnice jsou z hliníku pro vynikající poměr pevnosti a hmotnosti.
- Široký připojovací otvor umožňuje rotaci většiny karabin s pojistkou zámku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kladky |
|---|---|
| EAN: | 3342540854017 |
| Skladem na prodejně: | Ne |
| Hmotnost: | 38 g |
| Certifikace: | CE EN 12278, UIAA |
| Průměr kotouče: | 25 mm |
| Účinnost: | 71 |
| Pracovní zatížení: | 2 x 2 = 4 kN |
| Mez pevnosti: | 15 kN |
| Průměr lana max: | 11 mm |
| Průměr lana min: | 6 mm |
| Materiál: | nylon, hliník |
| Typ: | Kladka |
| Bežná cena: | 530 |
ZDARMAZDARMA
od 6 670 Kč –15 %
Petzl KIT JAG SYSTEM vytahovací sada
Skladem 1-3 dny
(3 ks)
od 5 669 Kč
ZDARMAZDARMA
od 3 420 Kč –15 %
Petzl SPIN L1 kladka s otočným závěsem (swivelem)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem 1-3 dny
(>5 ks)
od 2 907 Kč
Novinka
ZDARMAZDARMA
od 1 110 Kč –15 %
Petzl RESCUE S kladka
Skladem 1-3 dny
(>5 ks)
od 943 Kč
ZDARMAZDARMA
od 2 250 Kč –15 %
Petzl NANO TRAXION kladka s blokantem
Skladem 1-3 dny
(>5 ks)
od 1 912 Kč
ZDARMAZDARMA
2 640 Kč
–15 %
Petzl GEMINI dvojitá prusíková kladka
Skladem 1-3 dny
(4 ks)
2 244 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Petzl - přístup k nepřístupnému je hnací silou všeho, co děláte/me...
Petzl je rodinná firma, která se v průběhu let stala největším evropským výrobcem osobních ochranných prostředků pro ty, kteří pracují nebo sportují nad zemí i podzemí, ve tmě nebo ve výškách. Všechny produkty Petzl jsou vynalezeny a vyvíjeny v naší centrále v srdci francouzských Alp.

