S výběrem vám odborně poradí Petr
Dotaz na produkt
TOPEAK brašna GEARPACK
Kód: TC2279B

Jsme s vámi už více
než 20 let. Je na nás spoleh!
než 20 let. Je na nás spoleh!

Máme přes 5000 položek
skladem na prodejně.
skladem na prodejně.

Doprava zdarma
při nákupu od 2 500 Kč.
při nákupu od 2 500 Kč.

Ke každému nákupu
nad 1 500 Kč dárek.
nad 1 500 Kč dárek.
Související produkty
1 399 Kč
–13 %
TOPEAK nosič UNI SUPERTOURIST, stavitelná výška
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 206 Kč
1 659 Kč
–13 %
TOPEAK nosič UNI SUPERTOURIST DX pro diskové brzdy, stavitelná výška
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 430 Kč
1 279 Kč
–9 %
TOPEAK nosič EXPLORER Tubular Rack s pružinou pro diskové brzdy
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 152 Kč
Detailní popis produktu
Kompaktní brašna se třemi rozdělenými sekcemi s vnitřními organizéry, které udrží vybavení na svém místě a skvěle eliminují hluk. Uložte úhledně své nářadí a nezbytnosti pro opravu defektu, abyste byli vždy připraveni na svých dobrodružstvích. Bezpečná a snadná montáž pomocí pásků, bez použití nářadí, kdekoli na vašem kole.
| Uspořádání: | Tři rozdělené sekce / vnitřní organizéry |
| Materiál: | Nylon + elastic yarn, Phthalate-Free PVC, Polyurethane, Aluminum |
| Rozměry: | 15 x 11 x 9 cm |
| Hmotnost: | 111 g (brašna), 13 g (dva PU pásky) |
| Uchycení: | Dva polyurethanové pásky (13 x 330 mm) |
| Pro průměr trubek: | ø35 - ø90 mm |
| Kompatibilita: | Duše do velikosti 29” x 2.4” |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brašny |
|---|---|
| EAN: | 4710069706480 |
| Skladem na prodejně: | Ne |
| Bežná cena: | 1099 |
Výprodej
403 Kč
–9 %
taška LONGUS Firm QR podsedlová vystužená černá
Skladem
(>5 ks)
363 Kč
980 Kč
–9 %
WOLF TOOTH adaptér B-RAD MEDIUM STRAP AND ACCESSORY MOUNT
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
890 Kč
149 Kč
–5 %
TOPEAK náhradní díl - HANDLEBAR STRAPS pro BARLOADER/FREELOADER
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
141 Kč
590 Kč
–4 %
REDSHIFT držák Computer Mount Garmin pro Kitchen Sink Handlebar Bag
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
561 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
