S výběrem vám odborně poradí Petr
Dotaz na produkt
TOPEAK brašna FREELOADER
Kód: TBP-FRL1B

Jsme s vámi už více
než 20 let. Je na nás spoleh!
než 20 let. Je na nás spoleh!

Máme přes 5000 položek
skladem na prodejně.
skladem na prodejně.

Doprava zdarma
při nákupu od 2 500 Kč.
při nákupu od 2 500 Kč.

Ke každému nákupu
nad 1 500 Kč dárek.
nad 1 500 Kč dárek.
Související produkty
1 279 Kč
–13 %
TOPEAK nosič EXPLORER 29er Tubular Rack pro diskové brzdy
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 112 Kč
Detailní popis produktu
Šikovná taška na řidítka a představec ideální pro svačinu, telefon, malý foťák, další láhev nebo cokoli jiného, co potřebujete mít po ruce. Další kapsa ze síťoviny poskytuje další prostor pro menší předměty.
Klíčové vlastnosti
- Mějte nezbytné věci po ruce
- Síťované boční kapsy pro větší nosnost
- Odtok vody ve spodní části vaku
- Přístupná podšívka pro snadné čištění
Specifikace
| Objem: | 1 L |
| Materiál: | Nylon / EVA / Yellow lining |
| Uchycení: | Pásky na suchý zip |
| Nosnost: | 1 kg |
| Vychytávky: | Prodyšná boční kapsa, průchod pro láhev |
| Rozměry: | 17 x ø9.5 cm |
| Hmotnost: | 125 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brašny |
|---|---|
| EAN: | 4710069688083 |
| Skladem na prodejně: | Ne |
| Bežná cena: | 899 |
149 Kč
–5 %
TOPEAK náhradní díl - HANDLEBAR STRAPS pro BARLOADER/FREELOADER
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
141 Kč
Akční cena
249 Kč
–30 %
TOPEAK náhradní díl - F25 držák pro podsedlové brašny Wedge
Skladem na prodejně
(2 ks)
173 Kč
259 Kč
–15 %
Obal na telefon SKS Smartboy XL 155x90 mm, bez držáku
Skladem 2-4 dny
(4 ks)
219 Kč
Akční cena
299 Kč
–6 %
taška VAPE trojúhelník střední 3 kapsy černý
Skladem
(>5 ks)
279 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
