S výběrem vám odborně poradí Petr
Dotaz na produkt
Rock Empire Lanyard I
Kód: HU4525 HU4526 Zvolte variantu

Jsme s vámi už více
než 20 let. Je na nás spoleh!
než 20 let. Je na nás spoleh!

Máme přes 5000 položek
skladem na prodejně.
skladem na prodejně.

Doprava zdarma
při nákupu od 2 500 Kč.
při nákupu od 2 500 Kč.

Ke každému nákupu
nad 1 500 Kč dárek.
nad 1 500 Kč dárek.
Související produkty
ZDARMAZDARMA
6 299 Kč
–20 %
Rock Empire Belt Master AL Lock
Skladem 2-4 dny
(1 ks)
5 039 Kč
Výprodej
SALECODE:SLEVAX5:5:%
3 188 Kč
–21 %
Petzl NEWTON 2 zachycovací postroj
Skladem na prodejně
(1 ks)
2 490 Kč
ZDARMAZDARMA
7 499 Kč
–22 %
Rock Empire Atlas Uni AL Lock Black
Skladem 2-4 dny
(1 ks)
5 849 Kč
Detailní popis produktu
Kotvící Lanyard od firmy Rock Empire. Uvedené parametry platí pro velikost : 200 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pomocné smyčky a tlumiče pádu |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Skladem na prodejně: | Ne |
| Průměr: | 11 mm |
| Klíčové slovo: | Smyčka |
| Aktivita: | Práce a rescue |
| Materiál popruhu: | Polyamid |
| Nosnost (kN): | 22 |
| Norma: | EN 354, EN 795.B |
| Hmotnost (g/m): | 170 |
| Rozsah délek: | 60, 80, 120, 150, 200, 250, 300, 500 cm |
| Značka: | Rock Empire |
| Color: | černá 008 |
| General Color: | Černá |
| Parametry platí pro velikost: | 200 cm |
| Bežná cena: | 649 |
SALECODE:SLEVAX5:5:%
ZDARMAZDARMA
6 350 Kč
–20 %
Petzl ASAP LOCK pohyblivý zachycovač pádu se zajišťovací funkcí + Sleva se slevovým kódem
Skladem na prodejně
(1 ks)
5 080 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
