S výběrem vám odborně poradí Petr
Dotaz na produkt
Rock Empire Carbon Tour
Kód: HU487278

Jsme s vámi už více
než 20 let. Je na nás spoleh!
než 20 let. Je na nás spoleh!

Máme přes 5000 položek
skladem na prodejně.
skladem na prodejně.

Doprava zdarma
při nákupu od 2 500 Kč.
při nákupu od 2 500 Kč.

Ke každému nákupu
nad 1 500 Kč dárek.
nad 1 500 Kč dárek.
Související produkty
ZDARMAZDARMA
11 999 Kč
–23 %
lyže ATOMIC Backland Descender+pás
Skladem
(3 pár)
9 151 Kč
ZDARMAZDARMA
17 499 Kč
–29 %
lyže ATOMIC Backland W 85+pás Hybrid Skin
Skladem
(1 pár)
12 381 Kč
ZDARMAZDARMA
16 350 Kč
–28 %
lyže ATOMIC Backland 85+pás Hybrid Skin
Skladem
(1 pár)
11 621 Kč
ZDARMAZDARMA
4 299 Kč
–15 %
La Sportiva Ortles 90 LS Skins 178
Skladem 2-4 dny
(2 ks)
3 654 Kč
ZDARMAZDARMA
4 199 Kč
–15 %
La Sportiva Stelvio 85 LS Skins 157
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
3 569 Kč
Akční cena
Sleva
ZDARMAZDARMA
17 990 Kč
–34 %
lyže ATOMIC Backland W 85+pás Hybrid Skin
Skladem
(1 pár)
od 11 725 Kč
ZDARMAZDARMA
4 199 Kč
–15 %
La Sportiva Stelvio 85 LS Skins 164
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
3 569 Kč
ZDARMAZDARMA
3 599 Kč
–15 %
La Sportiva Maestro2 LS Skins 178
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
3 059 Kč
ZDARMAZDARMA
4 199 Kč
–15 %
La Sportiva Stelvio 85 LS Skins 171
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
3 569 Kč
ZDARMAZDARMA
15 990 Kč
–26 %
lyže ATOMIC Backland W 85+pás Hybrid Skin
Skladem
(1 pár)
11 790 Kč
ZDARMAZDARMA
3 599 Kč
–15 %
La Sportiva Maestro2 LS Skins 157
Skladem 2-4 dny
(4 ks)
3 059 Kč
Detailní popis produktu
Lehké trekové hole rock empire Hole Rock Empire Carbon Tour jsou teleskopické trekové hůlky určené pro turistiku, zimní turistiku na sněžnicích nebo skialp. Horní díl, který je vyroben z karbonového kompozitu je opatřen pohodlným madlem z příjemné pěny. Madlo má prodlouženou rukojeť pro větší variabilitu úchopu. Fixace délky se provádí spolehlivými pákovými zámky Quicklock plus. Spodní díl je vyroben z kvalitní hliníkové slitiny Alu 7075 T6. další vlastnosti holí carbon tour: Horní a prostřední díl prům. 18/16 mm HM Carbon, spodní díl 14mm Alu 7075 T6, pohodlný pásek s neoprenovým polstrem, trekové talířky 50 mm, sněhové talířky 90 mm, gumové patky na hroty. Uvedené parametry platí pro velikost : 140cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teleskopické hole |
|---|---|
| EAN: | 2220000174909 |
| Skladem na prodejně: | Ne |
| Délka: | 110 - 140 cm |
| Klíčové slovo: | Hole |
| Aktivita: | Těžká turistika, Lehká turistika, Sněžnice |
| Sezona: | FW2122 |
| Materiál: | Karbon |
| Madlo: | Pěna |
| Hrot: | Carbid |
| Fixační systém: | Quicklock plus |
| Počet dílů: | 3 |
| Technologie: | Teleskopické |
| Odpružení: | Ne |
| Rozměry (délka od-do v cm): | 110 - 140 cm |
| Hmotnost (g): | 480 |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Značka: | Rock Empire |
| Parametry platí pro velikost: | 140cm |
| Bežná cena: | 2690 |
2 090 Kč
–23 %
CAMP Ski Drop - 89 - 135 cm Teleskopické hole
Skladem 1-3 dny
(2 ks)
1 590 Kč
1 390 Kč
–20 %
CAMP Backcountry 3 - 67 - 135 cm Teleskopické hole
Skladem na prodejně
(>5 ks)
1 111 Kč
1 990 Kč
–32 %
CAMP Backcountry Carbon W - 66 - 125 cm Teleskopické hole
Skladem na prodejně
(>5 ks)
1 342 Kč
2 190 Kč
–24 %
CAMP Backcountry Pro 2 - 63 - 135 cm Teleskopické hole
Skladem na prodejně
(1 ks)
1 644 Kč
2 190 Kč
–20 %
CAMP Backcountry Bamboo - 63 - 135 cm Teleskopické hole
Skladem 1-3 dny
(5 ks)
1 750 Kč
1 490 Kč
–25 %
CAMP Backcountry Ergo - 71 - 135 cm Teleskopické hole
Skladem 1-3 dny
(5 ks)
1 112 Kč
2 090 Kč
–28 %
CAMP Ski Drop W - 85 - 125 cm Teleskopické hole
Skladem 1-3 dny
(5 ks)
1 490 Kč
1 990 Kč
–32 %
CAMP Backcountry Carbon 2.0 - 64 - 135 cm Teleskopické hole
Skladem 1-3 dny
(4 ks)
1 342 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
