S výběrem vám odborně poradí Petr
Dotaz na produkt
RACE FACE řidítka TURBINE 3/4 RISER 31,8x725 černá
Kód: HB13TURL3/4BLK

Jsme s vámi už více
než 20 let. Je na nás spoleh!
než 20 let. Je na nás spoleh!

Máme přes 5000 položek
skladem na prodejně.
skladem na prodejně.

Doprava zdarma
při nákupu od 2 500 Kč.
při nákupu od 2 500 Kč.

Ke každému nákupu
nad 1 500 Kč dárek.
nad 1 500 Kč dárek.
Související produkty
Novinka
180 Kč
–10 %
rohy ZOOM AL MT-A52 svař.stříbrné lesklé 1x lomené
Skladem
(3 pár)
162 Kč
Detailní popis produktu
Stylová řidítka Race Face Turbine z pevného hliníku 7075-T6.
| Barva: | BLACK |
| Určení: | XC/Trail/AM |
| Sweep: | 9°rearward, 6° upward |
| Průměr: | 31.8 mm |
| Zdvih: | 19 mm (3/4") |
| Hmotnost: | 290 g |
| Délka: | 725 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řidítka |
|---|---|
| EAN: | 0821973185019 |
| Skladem na prodejně: | Ne |
| Průměr: | 31,8 |
| Materiál: | Hliník |
| Bežná cena: | 1950 |
ZDARMAZDARMA
3 585 Kč
–13 %
řidítka MUD Cross Flat Bar 31,7/750mm UD carbon
Skladem
(3 ks)
3 107 Kč
Výprodej
ZDARMAZDARMA
4 950 Kč
–13 %
řidítka PRO sil.VIBE carbon black 31,8/440mm s-s
Skladem
(1 ks)
4 290 Kč
ZDARMAZDARMA
5 984 Kč
–13 %
řidítka DEDA silniční Superzero carbon POB 31,7/
Skladem
(2 ks)
5 186 Kč
Výprodej
2 085 Kč
–13 %
řidítka DEDA Newton polis 31,8/420mm s-s modro/stř
Skladem
(1 ks)
1 807 Kč
1 200 Kč
–5 %
RACE FACE řidítka AEFFECT, 20mm RISE 35x760 černá
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
1 140 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
