S výběrem vám odborně poradí Petr
Dotaz na produkt
RACE FACE řidítka ATLAS, 35 RISER 35x820 černá
Kód: HB19A3535X820BLK

Jsme s vámi už více
než 20 let. Je na nás spoleh!
než 20 let. Je na nás spoleh!

Máme přes 5000 položek
skladem na prodejně.
skladem na prodejně.

Doprava zdarma
při nákupu od 2 500 Kč.
při nákupu od 2 500 Kč.

Ke každému nákupu
nad 1 500 Kč dárek.
nad 1 500 Kč dárek.
Související produkty
Novinka
180 Kč
–10 %
rohy ZOOM AL MT-A52 svař.stříbrné lesklé 1x lomené
Skladem
(3 pár)
162 Kč
Detailní popis produktu
Větší, širší, lehčí - naskočte na vlnu 35 mm průměru. Lehká a odolná řidítka Atlas vyrobená z hliníku 7075.
| Barva: | černá |
| Určení: | AM/ENDURO/DH |
| Sweep: | 8° rearward, 5° upward |
| Průměr: | 35 mm |
| Zdvih: | 35 mm |
| Hmotnost: | 320 g |
| Délka: | 820 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řidítka |
|---|---|
| EAN: | 0821973336138 |
| Skladem na prodejně: | Ne |
| Průměr: | 35 |
| Materiál: | Hliník |
| Bežná cena: | 2100 |
ZDARMAZDARMA
3 585 Kč
–13 %
řidítka MUD Cross Flat Bar 31,7/750mm UD carbon
Skladem
(3 ks)
3 107 Kč
ZDARMAZDARMA
10 500 Kč
–7 %
VISION řidítka s integrací METRON 4D ACR 400 V16
Skladem 2-4 dny
(1 ks)
9 760 Kč
1 950 Kč
–4 %
RACE FACE řidítka ATLAS, 1,25" RISER 31,8x785 černá
Skladem 2-4 dny
(1 ks)
1 853 Kč
ZDARMAZDARMA
RITCHEY řidítka WCS STREEM Blatte Internal Routing
Skladem 2-4 dny
(4 ks)
3 088 Kč
ZDARMAZDARMA
4 006 Kč
–13 %
řidítka TRUVATIV HB Desc C F carbon 31,8/750 rovná
Skladem
(1 ks)
3 472 Kč
Výprodej
644 Kč
–9 %
řidítka MAX1 Performance AL 31,8/810/13 mm vlaštov
Skladem
(>5 ks)
580 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
