S výběrem vám odborně poradí Petr
Dotaz na produkt
RACE FACE řidítka AEFFECT, 20mm RISE 35x760 černá
Kód: HB16AE2035X760BLK

Jsme s vámi už více
než 20 let. Je na nás spoleh!
než 20 let. Je na nás spoleh!

Máme přes 5000 položek
skladem na prodejně.
skladem na prodejně.

Doprava zdarma
při nákupu od 2 500 Kč.
při nákupu od 2 500 Kč.

Ke každému nákupu
nad 1 500 Kč dárek.
nad 1 500 Kč dárek.
Související produkty
Novinka
180 Kč
–10 %
rohy ZOOM AL MT-A52 svař.stříbrné lesklé 1x lomené
Skladem
(3 pár)
162 Kč
Detailní popis produktu
Cenově dostupná hliníková řidítka AEffect o průměru 35 mm.
| Barva: | BLACK |
| Určení: | XC/TRAIL |
| Sweep: | 8° rearward, 5° upward |
| Průměr: | 35 mm |
| Zdvih: | 20 mm |
| Hmotnost: | 335 g |
| Délka: | 760 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řidítka |
|---|---|
| EAN: | 0821973280783 |
| Skladem na prodejně: | Ne |
| Průměr: | 35 |
| Materiál: | Hliník |
| Bežná cena: | 1200 |
ZDARMAZDARMA
3 900 Kč
–5 %
RACE FACE řidítka NEXT R, 10mm RISER 35x800 černá
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
3 705 Kč
ZDARMAZDARMA
od 2 984 Kč –13 %
řidítka DEDA silniční Superzero AL POB 31,7/
Skladem
(1 ks)
od 2 586 Kč
Výprodej
ZDARMAZDARMA
4 950 Kč
–13 %
řidítka PRO sil.VIBE carbon black 31,8/440mm s-s
Skladem
(1 ks)
4 290 Kč
Výprodej
2 085 Kč
–13 %
řidítka DEDA Newton polis 31,8/420mm s-s modro/stř
Skladem
(1 ks)
1 807 Kč
1 200 Kč
–5 %
RACE FACE řidítka CHESTER, 10mm RISE 35x780 černá
Skladem 2-4 dny
(4 ks)
1 140 Kč
1 950 Kč
–4 %
RACE FACE řidítka ATLAS, 0.5" RISER 31.8x785 černá
Skladem 2-4 dny
(2 ks)
1 853 Kč
850 Kč
–4 %
RACE FACE řidítka RIDE XC, RISER 31,8x710 černá
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
808 Kč
ZDARMAZDARMA
2 986 Kč
–13 %
řidítka DEDA silniční Superzero AL bílé 31,7/
Skladem
(1 ks)
2 588 Kč
ZDARMAZDARMA
3 135 Kč
–13 %
hrazda na časovku DEDA Parabolica Due 31.7 černý
Skladem
(4 ks)
2 717 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
