S výběrem vám odborně poradí Petr
Dotaz na produkt
RACE FACE řidítka AEFFECT, 10mm RISE 35x760 černá
Kód: HB16AE1035X760BLK

Jsme s vámi už více
než 20 let. Je na nás spoleh!
než 20 let. Je na nás spoleh!

Máme přes 5000 položek
skladem na prodejně.
skladem na prodejně.

Doprava zdarma
při nákupu od 2 500 Kč.
při nákupu od 2 500 Kč.

Ke každému nákupu
nad 1 500 Kč dárek.
nad 1 500 Kč dárek.
Související produkty
Novinka
180 Kč
–10 %
rohy ZOOM AL MT-A52 svař.stříbrné lesklé 1x lomené
Skladem 2-4 dny
(3 pár)
162 Kč
223 Kč
–9 %
rohy LONGUS Rubygrip anatomické pogumované černé
Skladem 2-4 dny
(>5 pár)
201 Kč
Detailní popis produktu
Cenově dostupná hliníková řidítka AEffect o průměru 35 mm.
| Barva: | BLACK |
| Určení: | XC/TRAIL |
| Sweep: | 8° rearward, 5° upward |
| Průměr: | 35 mm |
| Zdvih: | 20 mm |
| Hmotnost: | 335 g |
| Délka: | 760 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řidítka |
|---|---|
| EAN: | 0821973280769 |
| Skladem na prodejně: | Ne |
| Průměr: | 35 |
| Materiál: | Hliník |
| Bežná cena: | 1200 |
ZDARMAZDARMA
3 585 Kč
–13 %
řidítka MUD Cross Flat Bar 31,7/750mm UD carbon
Skladem
(3 ks)
3 107 Kč
ZDARMAZDARMA
od 2 984 Kč –13 %
řidítka DEDA silniční Superzero AL POB 31,7/
Skladem
(1 ks)
od 2 586 Kč
ZDARMAZDARMA
3 990 Kč
–4 %
REDSHIFT řidítka Kitchen Sink Loop
Skladem 2-4 dny
(5 ks)
3 791 Kč
ZDARMAZDARMA
RITCHEY řidítka WCS STREEM Blatte Internal Routing
Skladem 2-4 dny
(4 ks)
3 088 Kč
ZDARMAZDARMA
RITCHEY řidítka SUPERLOGIC Flat +/-5 UD Matte 710mm 9D
Skladem 2-4 dny
(2 ks)
5 634 Kč
RITCHEY řidítka COMP Trail Rizer 800 mm BB Black 20 mm rise
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
979 Kč
2 550 Kč
–4 %
RITCHEY triatlonové nástavce na řidítka Mini Sliver Clip-On Set BB Black
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
2 423 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
