S výběrem vám odborně poradí Petr
Dotaz na produkt
RACE FACE kliky AEFFECT-R 175 černá
Kód: CK20AER137ARM175BLK

Jsme s vámi už více
než 20 let. Je na nás spoleh!
než 20 let. Je na nás spoleh!

Máme přes 5000 položek
skladem na prodejně.
skladem na prodejně.

Doprava zdarma
při nákupu od 2 500 Kč.
při nákupu od 2 500 Kč.

Ke každému nákupu
nad 1 500 Kč dárek.
nad 1 500 Kč dárek.
Související produkty
1 289 Kč
–13 %
středové misky FSA MegaExo 19 mm BSA silnič.BB4000
Skladem
(>5 ks)
1 117 Kč
486 Kč
–9 %
středová osa SH ES300 octalink 68/113 mm BSA
Skladem na prodejně
(4 ks)
438 Kč
Detailní popis produktu
V balení jsou samostatné kliky bez převodníků.
Špičkové hliníkové kliky Æffect R od Race Face. Kliky jsou vyrobeny ze vysoce odolného hlíníku 7050 a podporují skvělý CINCH systém, díky němuž můžete jednoduše měnit převodníky. Navrženo pro pořádné enduro.
| Built For: | TRAIL/AM/ENDURO |
| Spindle Size: | 24mm (Boost Compatible) |
| Spiders: | CINCH Direct Mount, 2x 104/64mm bcd (boost available) |
| Chainline: | Q Factors and Chainlines PDF |
| Cinch Direct Mount: | Cinch Alloy Direct Mount: 26T, 28T, 30T, 32T, 34T, 36T / Cinch Steel Direct Mount: 28T, 30T, 32T / Cinch SHI – 12 Speed: 30T, 32T, 34T |
| Weight: | 632g (32T DM Alloy, w/o BB), 696g (32T DM Steel, w/o BB) |
| BB Options (Sold Separately): | BB Options PDF |
| Size: | 165, 170, 175 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kliky |
|---|---|
| EAN: | 0821973354330 |
| Skladem na prodejně: | Ne |
| Bežná cena: | 3350 |
300 Kč
–5 %
RACE FACE CRANK BOOT 2-pack, ochrana carbonových klik oranžová
Skladem 2-4 dny
(1 ks)
285 Kč
ZDARMAZDARMA
5 900 Kč
–5 %
RACE FACE kliky TURBINE 175, osa 143 černá
Skladem 2-4 dny
(2 ks)
5 605 Kč
1 454 Kč
–13 %
kliky SH Cues FC-U6000 2-PIECE 36-22/175 9/10/11s
Skladem
(>5 pár)
1 260 Kč
ZDARMAZDARMA
11 950 Kč
–5 %
RACE FACE kliky NEXT SL G5 170 černá
Skladem 2-4 dny
(2 ks)
11 353 Kč
2 399 Kč
–13 %
kliky SH Sora FC-R3000 50-34/175 9s černé bez mise
Skladem
(>5 pár)
2 080 Kč
Akční cena
1 035 Kč
–13 %
kliky SH FC-A070 čtyřhran 50-34/170 pro 7/8s bez k
Skladem
(>5 pár)
897 Kč
ZDARMAZDARMA
3 899 Kč
–13 %
kliky SH FC-RS510 50-34/170 2x11s černé bez mis
Skladem
(1 pár)
3 379 Kč
ZDARMAZDARMA
4 049 Kč
–13 %
kliky SH XT M8100 Holl.II bez převod.175 bez mise
Skladem
(2 pár)
3 509 Kč
ZDARMAZDARMA
5 900 Kč
–5 %
RACE FACE kliky ATLAS 170 černá
Skladem 2-4 dny
(4 ks)
5 605 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
