S výběrem vám odborně poradí Petr
Dotaz na produkt
RACE FACE kliky AEFFECT-R 170 černá
Kód: CK20AER137ARM170BLK

Jsme s vámi už více
než 20 let. Je na nás spoleh!
než 20 let. Je na nás spoleh!

Máme přes 5000 položek
skladem na prodejně.
skladem na prodejně.

Doprava zdarma
při nákupu od 2 500 Kč.
při nákupu od 2 500 Kč.

Ke každému nákupu
nad 1 500 Kč dárek.
nad 1 500 Kč dárek.
Související produkty
1 289 Kč
–13 %
středové misky FSA MegaExo 19 mm BSA silnič.BB4000
Skladem
(>5 ks)
1 117 Kč
1 408 Kč
–13 %
středové misky FSA MegaExo 19 mm BSA MTB BB1000
Skladem na prodejně
(>5 ks)
1 221 Kč
Detailní popis produktu
V balení jsou samostatné kliky bez převodníků.
Špičkové hliníkové kliky Æffect R od Race Face. Kliky jsou vyrobeny ze vysoce odolného hlíníku 7050 a podporují skvělý CINCH systém, díky němuž můžete jednoduše měnit převodníky. Navrženo pro pořádné enduro.
| Built For: | TRAIL/AM/ENDURO |
| Spindle Size: | 24mm (Boost Compatible) |
| Spiders: | CINCH Direct Mount, 2x 104/64mm bcd (boost available) |
| Chainline: | Q Factors and Chainlines PDF |
| Cinch Direct Mount: | Cinch Alloy Direct Mount: 26T, 28T, 30T, 32T, 34T, 36T / Cinch Steel Direct Mount: 28T, 30T, 32T / Cinch SHI – 12 Speed: 30T, 32T, 34T |
| Weight: | 632g (32T DM Alloy, w/o BB), 696g (32T DM Steel, w/o BB) |
| BB Options (Sold Separately): | BB Options PDF |
| Size: | 165, 170, 175 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kliky |
|---|---|
| EAN: | 0821973354323 |
| Skladem na prodejně: | Ne |
| Bežná cena: | 3350 |
ZDARMAZDARMA
3 554 Kč
–13 %
kliky SH SLX M7100 Holl.II 36-26/175 12s bez misek
Skladem
(2 pár)
3 080 Kč
ZDARMAZDARMA
12 750 Kč
–5 %
RACE FACE kliky ERA 165 černá
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
12 113 Kč
ZDARMAZDARMA
11 623 Kč
–13 %
kliky SH Dura Ace FCR9200 52/36z 175 2x12s bez mis
Skladem
(1 pár)
10 073 Kč
300 Kč
–5 %
RACE FACE CRANK BOOT 2-pack, ochrana carbonových klik červená
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
285 Kč
ZDARMAZDARMA
12 750 Kč
–5 %
RACE FACE kliky ERA 175 černá
Skladem 2-4 dny
(2 ks)
12 113 Kč
Akční cena
1 035 Kč
–13 %
kliky SH FC-A070 čtyřhran 50-34/170 pro 7/8s bez k
Skladem
(>5 pár)
897 Kč
300 Kč
–5 %
RACE FACE CRANK BOOT 2-pack, ochrana carbonových klik G4 medium oranžová
Skladem 2-4 dny
(1 ks)
285 Kč
300 Kč
–5 %
RACE FACE CRANK BOOT 2-pack, ochrana hliníkových klik small šedá
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
285 Kč
300 Kč
–5 %
RACE FACE CRANK BOOT 2-pack, ochrana carbonových klik zelená
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
285 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
