S výběrem vám odborně poradí Petr
Dotaz na produkt
Platypus SOFTBOTTLE 1,0L Platy Logo Closure Cup láhev
Kód: VE09250 VE11529 VE11530 Zvolte variantu

Jsme s vámi už více
než 20 let. Je na nás spoleh!
než 20 let. Je na nás spoleh!

Máme přes 5000 položek
skladem na prodejně.
skladem na prodejně.

Doprava zdarma
při nákupu od 2 500 Kč.
při nákupu od 2 500 Kč.

Ke každému nákupu
nad 1 500 Kč dárek.
nad 1 500 Kč dárek.
Související produkty
ZDARMAZDARMA
od 3 490 Kč až –14 %
Batoh Mammut Seon Transporter 15
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
od 2 967 Kč
2 290 Kč
–20 %
Montane TRAILBLAZER 18-FLAME ORANGE-ONE SIZE unisex batoh žlutooranžový
Skladem 1-3 dny
(3 ks)
1 832 Kč
ZDARMAZDARMA
6 899 Kč
–15 %
Batoh deuter Futura Air Trek 45 +10 SL
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
5 864 Kč
ZDARMAZDARMA
3 790 Kč
–14 %
Batoh Mammut Seon Transporter 25
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
3 222 Kč
Detailní popis produktu
Univerzální plastová lahev 1 l s uzávěrem Closure - šroubovací uzávěrUniverzální plastová lahev 1l Platypus
- lahev z tuhého, odolného a kvalitního plastu
- lehká a dobře sbalitelná, hmotnost nižší o 80% než ostatní typy lahví
- antibakteriální úprava (ionty stříbra), nezůstavají v hydrovaku pachy ani chutě
- kompatibilní se všemi šroubovacími víčky nebo pítky Platypus
- Closure - šroubovací
- lahev vyrobena z materiálu bez BPA, BPS a ftatátu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaky na vodu |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Skladem na prodejně: | Ano |
| Objem: | 1 l |
| Hmotnost: | 40 g |
| Materiál: | Polyethylene, Polypropylene |
| Typ: | Láhev, Sbalitelná láhev |
| Výška: | 33 cm |
| Šířka: | 15 cm |
| Typ uzávěru: | Šroubovací |
| Parametry platí pro velikost: | 1 L |
| Bežná cena: | 300 |
500 Kč
–15 %
Platypus PLATY CLEANING KIT čistící sada na Platypus
Skladem na prodejně
(1 ks)
425 Kč
1 250 Kč
–15 %
Platypus DAYCAP IN-BOTTLE FILTER uzávěr s integrovaným filtrem na láhve s širokým hrdlem (Nalgene)
Skladem 1-3 dny
(>5 ks)
1 062 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Platypus - účinná a spolehlivá hydratace a filtrace....
Platypus nabízí nejlepší produkty pro hydrataci a filtraci vody bez chuti a na dobrodružství. Již více než 20 let vyrábí Platypus lahve na vodu a hydratační řešení pro každodenní potřeby hydratace od města až po horskou stezku.

