Petzl PIXA Z1 svítilna
Kód: VEE78DHB 2

než 20 let. Je na nás spoleh!

skladem na prodejně.

při nákupu od 2 500 Kč.

nad 1 500 Kč dárek.
Související produkty
Detailní popis produktu
Odolná čelovka do výbušného prostředíRobustní a víceúčelová čelovka PIXA Z1. Kombinovaný světelný kužel se přizpůsobí všem situacím: práci na místě, pohybu po pracovišti i dosvitu na dlouhou vzdálenost. Splňuje certifikační požadavky ATEX zóny 1/21 (II 2 GD Ex ib IIB T4 Gb IIIB T135 ° C Db) pro práci ve výbušném prostředí.
Volné ruce pro práci:
- S čelovkou na hlavě
- Čelovka na přilbě s adaptérem (je součástí balení)
- Čelovka umístěná na zemi
Několik režimů svícení se přizpůsobí každé situaci:
- Pro práci na místě: jednolitý rozptýlený kužel světla (30 lm)
- Pro pohyb po pracovišti: smíšený kužel se zaostřeným i rozptýleným světlem umožňuje uživateli pohodlně se pohybovat (70 lm)
- Pro daleký dosvit: zamostřený kužel světla (100 lm)
Osvětlení pro profesionály, které je spolehlivé, praktické a odolné:
- Skladovací poloha chrání čočku svítilny a zabraňuje náhodnému zapnutí
- Automaticky přepne do záložního režimu při téměř úplném vybití baterií (signalizuje blikající světlo a červený indikátor)
- Otočný přepínač je ergonomický a snadno se ovládá, i v rukavicích vynikající odolnost proti pádům (2 m), nárazům a drcení (80 kg)
- Pohodlný a omyvatelný hlavový pásek
- Odolná vůči chemikáliím
Pro použití ve výbušném prostředí:
- Certifikace pro ATEX zóna 1/21 (II 2 GD Ex ib IIB T4 Gb III B T135 ° C Db)
- Index ochrany IP67 (vodotěsná do 1 metru po dobu 30 minut; není nutná žádná údržba)
- Standardně se dodává s alkalickými bateriemi 2 x AA/LR06
- Dobíjecí akumulátory Ni-MH pouze pro použití mimo prostředí ATEX, lithiové baterie nelze použít
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čelovky |
|---|---|
| EAN: | 3342540098480 |
| Skladem na prodejně: | Ne |
| Hmotnost: | 170 g |
| Doba svícení: | 56 hod |
| Dosvit: | 95 m |
| Světelný tok: | 100 lm |
| Režimy svícení: | 3 čiré |
| Zdroj: | 2xAA/LR06 alkalické |
| Odolnost: | IP67 |
| Certifikace: | CE, II 2 G Ex ib IIB T4 Gb, II 2 D Ex ib IIIB T135° C Db, pokojová teplota: -20°C až +40°C |
| Záruka: | 3 roky |
| Typ: | Čelovka |
| Bežná cena: | 3310 |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Petzl - přístup k nepřístupnému je hnací silou všeho, co děláte/me...
Petzl je rodinná firma, která se v průběhu let stala největším evropským výrobcem osobních ochranných prostředků pro ty, kteří pracují nebo sportují nad zemí i podzemí, ve tmě nebo ve výškách. Všechny produkty Petzl jsou vynalezeny a vyvíjeny v naší centrále v srdci francouzských Alp.

