S výběrem vám odborně poradí Petr
Dotaz na produkt
Petzl GEMINI dvojitá prusíková kladka
Kód: VEP66A

Jsme s vámi už více
než 20 let. Je na nás spoleh!
než 20 let. Je na nás spoleh!

Máme přes 5000 položek
skladem na prodejně.
skladem na prodejně.

Doprava zdarma
při nákupu od 2 500 Kč.
při nákupu od 2 500 Kč.

Ke každému nákupu
nad 1 500 Kč dárek.
nad 1 500 Kč dárek.
Související produkty
ZDARMAZDARMA
3 020 Kč
–15 %
Petzl MINI TRAXION kladka s blokantem
Skladem 1-3 dny
(>5 ks)
2 567 Kč
SALECODE:SLEVAX5:5:%
ZDARMAZDARMA
2 380 Kč
–15 %
Petzl MICRO TRAXION kladka s blokantem + Sleva se slevovým kódem
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem 1-3 dny
(>5 ks)
2 023 Kč
ZDARMAZDARMA
4 290 Kč
–14 %
Petzl PRO TRAXION odolná kladka s blokantem a otočným závěsem
Skladem 1-3 dny
(1 ks)
3 647 Kč
Detailní popis produktu
Lehká dvojitá prusíková kladkaLehká dvojitá prusíková kladka:
- Speciální bočnice konstruované pro použití s prusíkovými uzly v lehkých kladkostrojích
- Paralelní umístění kotoučů a pomocný připojovací otvor umožňují vytvářet různé typy kladkostrojů
- Výbornou účinnost zajišťují zapouzdřená kuličková ložiska
- Je lehká a kompaktní
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kladky |
|---|---|
| EAN: | 3342540087743 |
| Skladem na prodejně: | Ne |
| Hmotnost: | 135 g |
| Certifikace: | CE EN 12278, UIAA, NFPA 1983 Technical Use |
| Průměr kotouče: | 25 mm |
| Účinnost: | 91 |
| Pracovní zatížení: | 23 kN |
| Ložisko: | kuličkové |
| Průměr lana max: | 11 mm |
| Průměr lana min: | 7 mm |
| Typ: | Kladka |
| Bežná cena: | 2640 |
ZDARMAZDARMA
od 6 670 Kč –15 %
Petzl KIT JAG SYSTEM vytahovací sada
Skladem 1-3 dny
(3 ks)
od 5 669 Kč
ZDARMAZDARMA
od 4 690 Kč –15 %
Petzl SPIN L2 dvojitá kladka s otočným závěsem (swivelem)
Skladem 1-3 dny
(>5 ks)
od 3 986 Kč
ZDARMAZDARMA
1 300 Kč
–15 %
Petzl ROLLCLIP Z SCREW LOCK kladka s karabinou se šroubovací pojistkou zámku
Skladem 1-3 dny
(4 ks)
1 105 Kč
ZDARMAZDARMA
4 050 Kč
–15 %
Petzl TRAC GUIDE dvojitá kladka
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
3 442 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Petzl - přístup k nepřístupnému je hnací silou všeho, co děláte/me...
Petzl je rodinná firma, která se v průběhu let stala největším evropským výrobcem osobních ochranných prostředků pro ty, kteří pracují nebo sportují nad zemí i podzemí, ve tmě nebo ve výškách. Všechny produkty Petzl jsou vynalezeny a vyvíjeny v naší centrále v srdci francouzských Alp.

