Petzl expreska FINESSE pro karabiny ANGE
Kód: VEC042AA01 VEC042AA00 Zvolte variantu
S výběrem vám odborně poradí Petr
Dotaz na produkt

Jsme s vámi už více
než 20 let. Je na nás spoleh!
než 20 let. Je na nás spoleh!

Máme přes 5000 položek
skladem na prodejně.
skladem na prodejně.

Doprava zdarma
při nákupu od 2 500 Kč.
při nákupu od 2 500 Kč.

Ke každému nákupu
nad 1 500 Kč dárek.
nad 1 500 Kč dárek.
Související produkty
SALECODE:SLEVAX5:5:%
od 180 Kč –15 %
Petzl CARITOOL nosič materiálu
Skladem 1-3 dny
(>5 ks)
od 153 Kč
390 Kč
–15 %
Petzl OK GREEN karabina ovál bez pojistky zámku zelená
Skladem 1-3 dny
(>5 ks)
331 Kč
od 570 Kč až –15 %
Petzl RING OPEN vícesměrový rozebíratelný kroužek
Skladem 1-3 dny
(>5 ks)
od 485 Kč
Detailní popis produktu
Expresková smyčka pro karabiny AngeExpresková smyčka FINESSE je ideální pro nacvičování cest. Ergonomický tvar usnadňuje uchopení. STRING pomáhá udržovat správnou orientaci karabiny a chrání smyčku před opotřebením.
- Vynikající poměr pevnosti a hmotnosti díky speciálnímu popruhu z polyethylenu (HDPE)
- Ohebná konstrukce umožňuje její složení, aby se zmenšil objem balení
- Ergonomický tvar usnadňuje uchopení
- Konec pro karabinu k lanu je vybaven chráničem STRINGEM, který udržuje karabinu ve správné poloze a pomáhá chránit smyčku před oděrem
- K dispozici ve dvou délkách: 10 a 17 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Expresky |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Skladem na prodejně: | Ne |
| Délka: | 10 cm |
| Hmotnost: | 7 g |
| Certifikace: | CE EN 566, UIAA |
| Pevnost: | 22 kN |
| Typ: | Expreska |
| Parametry platí pro velikost: | 10 cm |
| Bežná cena: | 170 |
SALECODE:SLEVAX5:5:%
od 690 Kč až –15 %
Petzl SPIRIT EXPRESS komplet 12 cm
Skladem 1-3 dny
(>5 ks)
od 587 Kč
110 Kč
–14 %
Petzl BAR dělící příčka ke karabině ATTACHE SL
Skladem 1-3 dny
(>5 ks)
94 Kč
ZDARMAZDARMA
3 490 Kč
–20 %
CAMP Photon Express KS 6 Pack - 12 cm
Skladem 1-3 dny
(5 ks)
2 789 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Petzl - přístup k nepřístupnému je hnací silou všeho, co děláte/me...
Petzl je rodinná firma, která se v průběhu let stala největším evropským výrobcem osobních ochranných prostředků pro ty, kteří pracují nebo sportují nad zemí i podzemí, ve tmě nebo ve výškách. Všechny produkty Petzl jsou vynalezeny a vyvíjeny v naší centrále v srdci francouzských Alp.

