Petzl ARIA 2R 2026 svítilna
Kód: VEE070CA00

než 20 let. Je na nás spoleh!

skladem na prodejně.

při nákupu od 2 500 Kč.

nad 1 500 Kč dárek.
Související produkty
Detailní popis produktu
Kompaktní, odolná, vodotěsná dobíjecí čelovka pro svícení na blízko a pohybSvítilna ARIA 2R byla navržena tak, aby splňovala časté a náročné potřeby řemeslníků a údržbářů. Je ultrakompaktní, odolná, vodotěsná a prachotěsná a je vhodná pro různé pracovní podmínky. Svítilna ARIA 2R je dobíjecí a je dodávána s dobíjecí baterií CORE. Díky designu HYBRID CONCEPT je kompatibilní se třemi standardními bateriemi. Snadno se používá a všechny funkce svítilny se ovládají jediným tlačítkem. Široký, rovnoměrný paprsek poskytuje pohodlné osvětlení blízkého okolí a smíšený paprsek usnadňuje pohyb. Je praktická a lze ji nosit na hlavě, na krku a na různých typech přileb pomocí montážních desek, které jsou k dispozici jako příslušenství.
Navrženo pro časté profesionální použití:
- Odolná čelovka je nárazuvzdorná (IK07) a odolná proti pádu (až 2 metry)
- Prachotěsná a vodotěsná v hloubce 1 metru po dobu 30 minut (IP67)
- Široký, rovnoměrný paprsek poskytuje pohodlné osvětlení pro práci na krátkou vzdálenost
- Smíšený paprsek usnadňuje pohyb
- Tři úrovně bílého osvětlení: MAXIMÁLNÍ DOBA SVÍCENÍ, STANDARDNÍ (lepší rovnováha mezi výkonem a dobou svícení) a MAXIMÁLNÍ VÝKON
Snadné použití:
- Jediné tlačítko umožňuje rychlý a snadný přístup ke třem úrovním osvětlení
- Destička usnadňuje naklápění svítilny nahoru nebo dolů
- Indikátor nabití baterie zobrazuje stav baterie při každém zapnutí nebo vypnutí svítilny
- Funkce LOCK zabraňuje zapnutí svítilny během přepravy nebo skladování
Praktická a dobíjecí:
- Nastavitelný hlavový most je symetrický pro snadnější nastavení a je také odnímatelný a pratelný
- Destička je kompatibilní s příslušenstvím, které umožňuje instalaci čelovky na helmu (lepicí destička HELMET ADAPT pro různé typy přileb nebo SLOT ADAPT pro helmy s kompatibilním slotem)
- ARIA Svítilna 2R je dodávána s dobíjecí baterií CORE, ale funguje také se třemi bateriemi AAA/LR03 (nejsou součástí balení) díky designu HYBRID CONCEPT.
- Čelovka automaticky detekuje zdroj energie a upravuje světelný výkon; se standardními bateriemi má čelovka nižší světelný výkon (350 lumenů v režimu MAX POWER) po delší dobu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čelovky |
|---|---|
| EAN: | 3342540850644 |
| Skladem na prodejně: | Ne |
| Hmotnost: | 95 g |
| Doba svícení: | 100 hod |
| Dosvit: | 115 m |
| Světelný tok: | 625 lm |
| Režimy svícení: | 3 čiré |
| Zdroj: | CORE |
| Odolnost: | IP67, IK07 |
| Certifikace: | CE |
| Kapacita: | 1250 mAh |
| Záruka: | 5 let |
| Typ: | Čelovka |
| Bežná cena: | 2130 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Petzl - přístup k nepřístupnému je hnací silou všeho, co děláte/me...
Petzl je rodinná firma, která se v průběhu let stala největším evropským výrobcem osobních ochranných prostředků pro ty, kteří pracují nebo sportují nad zemí i podzemí, ve tmě nebo ve výškách. Všechny produkty Petzl jsou vynalezeny a vyvíjeny v naší centrále v srdci francouzských Alp.

