Náhradní vzduchová pumpa do karimatky TINY Sleeping Pads Flextail AVS Capsule
Kód: KJ20853

než 20 let. Je na nás spoleh!

skladem na prodejně.

při nákupu od 2 500 Kč.

nad 1 500 Kč dárek.
Detailní popis produktu
Ultramalý, ultralehký systém samonafukování
- vzduchový ventil: zabudovaný do karimatek – velikostí odpovídá vzduchové pumpě a umožňuje samonafukování a samovyfukování
- vložená vzduchová pumpa:
- malá velikost
- vysoká výkonnost
- jedním klikem karimatku nafouknete nebo vyfouknete
- koncovky nejsou potřeba
- standardní ventil:
- umožní manuální nafouknutí nebo nafouknutí standardní pumpou
Příprava na spaní v přírodě nikdy nebyla tak jednoduchá
- tlak až 3kPa
- 90 s na jednu karimatku
- až 10 karimatek na jedno nabití
- integrovaný design vzduchové kapsle
- vysoce výkonný mikromotor
Jeden systém pro všechny
Vzduchová pumpa v kapsli automaticky nafoukne všechny produkty s příslušnými vzduchovými ventily. Koncovky nejsou potřeba.
S přibývajícími produkty kompatibilními s AVS systémem budou dobrodružství v přírodě ještě pohodlnější.
Rozlučte se s následujícími problémy
- manuální nafukování: únavné, navíc vedoucí k ničení karimatky plísněmi rostoucími ve vlhkosti z dechu
- nafukování šlapací pumpou: redukuje námahu, ale přidává váhu vybavení
- elektrické pumpy: ne dostatečně pohodlné kvůli potřebě různých koncovek a příslušenství
Návod k použití
- krok 1 nafukování – otevřete vzduchový ventil a zapněte vzduchovou pumpu
krok 1 vyfukování – otevřete vzduchový ventil a zapněte vzduchovou pumpu, otočte ji a připojte k vzduchovému ventilu - krok 2 – po nafouknutí/vyfouknutí karimatky vypněte vzduchovou pumpu, zavřete vzduchový ventil
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nafukovací pumpy |
|---|---|
| EAN: | 6975755965833 |
| Napájení: | Akumulátor, USB |
| Hmotnost: | 33 g |
| Maximální tlak: | 3 kPa (0,44 psi) |
| Maximální průtok vzduchu: | 100 l/min |
| Vstup: | 5 V, 0,8 A |
| Výkon: | 9,5 W |
| Výdrž baterie: | 16 min |
| Kapacita baterie: | 2,59 Wh (3,7 V, 700 mAh) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

FLEXTAIL - ultralehké outdoorové elektrické vybavení...
FLEXTAIL je tým zaměřený na outdoorové aktivity, který sdružuje skupinu nadšených technických expertů. S využitím pokročilých technologií a inovací jsme vynalezli řadu spolehlivého a lehkého elektrického vybavení pro venkovní aktivity. Neustále usilujeme o vytvoření přátelského zážitku z pobytu v přírodě pro lidi.



