Thermarest TREKKER CHAIR 20" natahovací sedátko š. 51cm
Kód: VE09534 VE09533 Zvolte variantu
S výběrem vám odborně poradí Petr
Dotaz na produkt

Jsme s vámi už více
než 20 let. Je na nás spoleh!
než 20 let. Je na nás spoleh!

Máme přes 5000 položek
skladem na prodejně.
skladem na prodejně.

Doprava zdarma
při nákupu od 2 500 Kč.
při nákupu od 2 500 Kč.

Ke každému nákupu
nad 1 500 Kč dárek.
nad 1 500 Kč dárek.
Související produkty
690 Kč
–23 %
Termoska PRIMUS Classic Light 0.35L Pale Peach starorůžová
Skladem 2-4 dny
(3 ks)
526 Kč
850 Kč
–25 %
Termoska PRIMUS Classic Light 1,0L Black černá
Skladem na prodejně
(5 ks)
632 Kč
790 Kč
–23 %
Termoska PRIMUS Classic Light 0.75L Summit Blue modrá
Skladem na prodejně
(4 ks)
602 Kč
790 Kč
–23 %
Termoska PRIMUS Classic Light 0.75L Pale Peach starorůžová
Skladem 2-4 dny
(3 ks)
602 Kč
Detailní popis produktu
Speciální potah na karimatku na výrobu sedačkyPružný pevný potah a karimatka vytvoří luxusní křesílko vhodné pro kempování nebo trekking.
- nová konstrukce potahu - vhodný na karimatky NeoAir i ostatní samonafukovací karimatky Therm and Rest
- pružný pevný potah a karimatka vytvoří luxusní křesílko pouhým sepnutím bočních popruhů
- pohodlné sezení a odpočinek při trekkingu nebo kempování
- kompatibilní s karimatkami NeoAir a samonafukovacími karimatkami Therm and Rest
- vyrábí se ve dvou velikostech = ve dvou šířkách 51 a 63 cm
- lehký obal váží pouhých 290 a 365 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Polštářky a sedátka |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Skladem na prodejně: | Ne |
| Délka: | 51 cm |
| Hmotnost: | 290 g |
| Materiál: | 75D Polyester Ripstop, Fiberglass Stays |
| Typ: | Potah na karimatku |
| Rozměry v zabaleném stavu: | 10 x 51 cm |
| Výška sedáku: | 10 cm |
| Parametry platí pro velikost: | 20 in/51 cm |
| Bežná cena: | 1580 |
od 1 630 Kč až –18 %
Thermarest AIR HEAD PILLOW nafukovací polštářek
Skladem 1-3 dny
(2 ks)
od 1 328 Kč
800 Kč
–20 %
Thermarest Z-SEAT SOL Blue/Silver 41x33x2 sedátko modré
Skladem 1-3 dny
(>5 ks)
640 Kč
680 Kč
–18 %
Thermarest Z-SEAT Coyote/Gray 41x33x2 sedátko béžové
Skladem 1-3 dny
(>5 ks)
554 Kč
800 Kč
–20 %
Thermarest Z-SEAT SOL Limon/Silver 41x33x2 sedátko žluté
Skladem 1-3 dny
(>5 ks)
640 Kč
od 2 130 Kč až –15 %
Thermarest AIR HEAD DOWN PILLOW nafukovací polštářek s vrstvou peří zelený
Skladem 1-3 dny
(1 ks)
od 1 811 Kč
od 729 Kč až –20 %
Thermarest COMPRESS PILLOW CINCH polštářek potisk
Skladem 1-3 dny
(>5 ks)
od 594 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Thermarest - čím lépe odpočíváte, tím lépe si užívate každé dobrodružství...
Thermarest vyrobil první samonafukovací matraci, ale více než to, dědictví průlomových technologií Thermarestu nadále definuje celou kategorii venkovního pohodlí. Padesát let zkušeností znamená, že v Thermarest strávili desítky let více než kdokoli jiný zaměřený výhradně na vytváření inovativních řešení venkovního pohodlí, abyste mohli svůj čas venku maximálně využít.

