S výběrem vám odborně poradí Petr
Dotaz na produkt
RACE FACE kliky AEFFECT 165 černá
Kód: CK19AE137ARM165BLK

Jsme s vámi už více
než 20 let. Je na nás spoleh!
než 20 let. Je na nás spoleh!

Máme přes 5000 položek
skladem na prodejně.
skladem na prodejně.

Doprava zdarma
při nákupu od 2 500 Kč.
při nákupu od 2 500 Kč.

Ke každému nákupu
nad 1 500 Kč dárek.
nad 1 500 Kč dárek.
Související produkty
Detailní popis produktu
Nová klika na scéně XC a trailu se vrací s novým elegantním dvoubarevným barevným provedením a délkou 165 mm. Nezradí vás a můžete mít v nich plnou důvěru, ať už se vydáte do jakéhokoliv terénu. Potěší vás jak kvalitou zpracování, tak také svojí příznivou cenou
| Available Chainlines | 51mm - 137 Spindle |
| Available Arm Lengths | 165mm, 170mm, 175mm |
| Includes | Pedal Washers (Chain Rings & Bottom Brackets sold separately) |
| Axle Material | Steel |
| Crank Arm Material | 6066 Aluminum |
| Available Spindle Diameters | 24mm |
| Available Spindle Sizes | 137mm |
| Weight | 652g |
| Weight Conditions | 170 mm Arms, 32T Alloy Chain Ring |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kliky |
|---|---|
| EAN: | 0821973340661 |
| Skladem na prodejně: | Ne |
| Bežná cena: | 3050 |
2 835 Kč
–13 %
kliky SH SLX M7100 Holl.II 34z/175 1x12sp bez mise
Skladem
(3 pár)
2 457 Kč
ZDARMAZDARMA
6 224 Kč
–13 %
kliky SH Ultegra FCR8100 52-36z 172,5 mm 2x12s bez
Skladem
(1 pár)
5 394 Kč
ZDARMAZDARMA
3 899 Kč
–13 %
kliky SH FC-RS510 50-34/170 2x11s černé bez mis
Skladem
(1 pár)
3 379 Kč
300 Kč
–5 %
RACE FACE CRANK BOOT 2-pack, ochrana carbonových klik červená
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
285 Kč
ZDARMAZDARMA
2 800 Kč
–5 %
RACE FACE kliky RIDE 175, osa 137 černá
Skladem 2-4 dny
(3 ks)
2 660 Kč
1 454 Kč
–13 %
kliky SH Cues FC-U6000 2-PIECE 36-22/175 9/10/11s
Skladem
(>5 pár)
1 260 Kč
Akční cena
1 035 Kč
–13 %
kliky SH FC-A070 čtyřhran 50-34/170 pro 7/8s bez k
Skladem
(>5 pár)
897 Kč
ZDARMAZDARMA
11 950 Kč
–5 %
RACE FACE kliky NEXT SL G5 175 černá
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
11 353 Kč
ZDARMAZDARMA
11 623 Kč
–13 %
kliky SH Dura Ace FCR9200 52/36z 175 2x12s bez mis
Skladem
(1 pár)
10 073 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
