S výběrem vám odborně poradí Petr
Dotaz na produkt
Platypus PLATYPUS BOTTLE 2,0L Closure láhev platypus 19x35cm
Kód: VE07601

Jsme s vámi už více
než 20 let. Je na nás spoleh!
než 20 let. Je na nás spoleh!

Máme přes 5000 položek
skladem na prodejně.
skladem na prodejně.

Doprava zdarma
při nákupu od 2 500 Kč.
při nákupu od 2 500 Kč.

Ke každému nákupu
nad 1 500 Kč dárek.
nad 1 500 Kč dárek.
Související produkty
ZDARMAZDARMA
4 500 Kč
–28 %
batoh Salomon GO-TO-Snow 90L race blue 24/25
Skladem
(1 ks)
3 229 Kč
Novinka
ZDARMAZDARMA
3 697 Kč
–20 %
batoh Salomon Aerotrek 20 anthracite/nine/all M/L
Skladem
(2 ks)
2 923 Kč
ZDARMAZDARMA
7 199 Kč
–15 %
Batoh deuter Futura Air Trek 55 + 10 SL
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
6 119 Kč
Novinka
ZDARMAZDARMA
3 209 Kč
–20 %
batoh Salomon XT 25 martini olive/olive night/slate gr
Skladem
(1 ks)
2 537 Kč
ZDARMAZDARMA
od 3 490 Kč až –14 %
Batoh Mammut Seon Transporter 15
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
od 2 967 Kč
ZDARMAZDARMA
od 3 190 Kč až –14 %
Batoh Mammut Lithium 25 Women
Skladem 2-4 dny
(>5 ks)
od 2 712 Kč
Detailní popis produktu
Lehká skládací láhev PlatypusKvalitní plastová skládací lahev Platypus
- lahev vyrobena z odolného a kvalitního plastu
- jednoduchý šroubovací uzávěr
- lehká a dobře sbalitelná, hmotnost nižší o 80% než ostatní typy lahví
- samostatně stojící = stabilní
- antibakteriální úprava (ionty stříbra), nezůstávají v hydrovaku pachy ani chutě
- kompatibilní se všemi šroubovacími víčky nebo pítky Platypus
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaky na vodu |
|---|---|
| EAN: | 5390459076011 |
| Skladem na prodejně: | Ne |
| Hmotnost: | 36 g |
| Materiál: | Polyetylén, Polypropylen |
| Typ: | Sbalitelná láhev |
| Výška: | 35 cm |
| Šířka: | 19 cm |
| Parametry platí pro velikost: | 2 L |
| Bežná cena: | 500 |
od 1 530 Kč –15 %
MSR MSR DROMEDARY BAG černý vak na vodu
Skladem 1-3 dny
(>5 ks)
od 1 300 Kč
1 250 Kč
–15 %
Platypus DAYCAP IN-BOTTLE FILTER uzávěr s integrovaným filtrem na láhve s širokým hrdlem (Nalgene)
Skladem 1-3 dny
(>5 ks)
1 062 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Platypus - účinná a spolehlivá hydratace a filtrace....
Platypus nabízí nejlepší produkty pro hydrataci a filtraci vody bez chuti a na dobrodružství. Již více než 20 let vyrábí Platypus lahve na vodu a hydratační řešení pro každodenní potřeby hydratace od města až po horskou stezku.

