S výběrem vám odborně poradí Petr
Dotaz na produkt
Petzl RESCUE kladka
Kód: VEP50AN

Jsme s vámi už více
než 20 let. Je na nás spoleh!
než 20 let. Je na nás spoleh!

Máme přes 5000 položek
skladem na prodejně.
skladem na prodejně.

Doprava zdarma
při nákupu od 2 500 Kč.
při nákupu od 2 500 Kč.

Ke každému nákupu
nad 1 500 Kč dárek.
nad 1 500 Kč dárek.
Související produkty
ZDARMAZDARMA
7 150 Kč
–15 %
Petzl I´D EVAC slaňovací brzda (10-11,5 mm)
Skladem 1-3 dny
(3 ks)
6 077 Kč
ZDARMAZDARMA
od 1 830 Kč –15 %
Petzl ASCENSION blokant LEVÝ
Skladem 1-3 dny
(>5 ks)
od 1 555 Kč
ZDARMAZDARMA
4 930 Kč
–15 %
Petzl CHICANE přídavná brzda pro mechanický prusík Zigzag, Zigzag Plus
Skladem 1-3 dny
(>5 ks)
4 190 Kč
ZDARMAZDARMA
3 020 Kč
–15 %
Petzl MINI TRAXION kladka s blokantem
Skladem 1-3 dny
(>5 ks)
2 567 Kč
ZDARMAZDARMA
4 290 Kč
–14 %
Petzl PRO TRAXION odolná kladka s blokantem a otočným závěsem
Skladem 1-3 dny
(1 ks)
3 647 Kč
Novinka
ZDARMAZDARMA
5 080 Kč
–15 %
Petzl RIG slaňovací brzda
Skladem 1-3 dny
(>5 ks)
4 318 Kč
Detailní popis produktu
Kladka s vysokou pevností a účinnostíKladka s vysokou pevností a účinností je určena pro profesionální záchranáře:
- Konstruována pro manipulaci s těžkými břemeny a pro intenzivní používaní
- Hliníkový kotouč velkého průměru osazený zapouzdřeným kuličkovým ložiském zaručuje vynikající účinnost
- Oko kladky pojme až tři karabiny
- Dodává se rovněž v černém provedení s kódem P50AN
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kladky |
|---|---|
| EAN: | 3342540087804 |
| Skladem na prodejně: | Ne |
| Hmotnost: | 185 g |
| Certifikace: | CE EN 12278, UIAA, NFPA 1983 General use |
| Průměr kotouče: | 38 mm |
| Účinnost: | 95 % |
| Pracovní zatížení: | 36kN |
| Ložisko: | kuličkové |
| Průměr lana max: | 13 mm |
| Průměr lana min: | 7 mm |
| Typ: | Kladka |
| Bežná cena: | 1750 |
Novinka
ZDARMAZDARMA
2 220 Kč
–15 %
Petzl MINDER L1 kladka s volnými bočnicemi
Skladem 1-3 dny
(>5 ks)
1 887 Kč
ZDARMAZDARMA
3 570 Kč
–15 %
Petzl SPIN S1 OPEN jednostranná kladka s otočným závěsem (swivelem)
Skladem 1-3 dny
(3 ks)
3 034 Kč
Novinka
ZDARMAZDARMA
1 270 Kč
–14 %
Petzl MINDER S1 kladka s volnými bočnicemi
Skladem 1-3 dny
(>5 ks)
1 080 Kč
ZDARMAZDARMA
1 430 Kč
–15 %
Petzl ROLLCLIP Z TRIACT LOCK kladka s karabinou se zámkem triact
Skladem 1-3 dny
(>5 ks)
1 215 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Petzl - přístup k nepřístupnému je hnací silou všeho, co děláte/me...
Petzl je rodinná firma, která se v průběhu let stala největším evropským výrobcem osobních ochranných prostředků pro ty, kteří pracují nebo sportují nad zemí i podzemí, ve tmě nebo ve výškách. Všechny produkty Petzl jsou vynalezeny a vyvíjeny v naší centrále v srdci francouzských Alp.

