Petzl ARIA 1R svítilna
Kód: VEE069CB00

než 20 let. Je na nás spoleh!

skladem na prodejně.

při nákupu od 2 500 Kč.

nad 1 500 Kč dárek.
Související produkty
Detailní popis produktu
Kompaktní, odolná, vodotěsná, dobíjecí čelovka pro svícení na blízkoSvítilna ARIA 1R byla navržena tak, aby splňovala časté a náročné potřeby řemeslníků a údržbářů. Je ultrakompaktní, odolná, vodotěsná a prachotěsná a je vhodná pro různé pracovní podmínky. Svítilna ARIA 1R je dobíjecí a je dodávána s dobíjecím akumulátorem CORE. Díky konstrukci HYBRID CONCEPT je kompatibilní se třemi standardními bateriemi. Snadno se používá a všechny funkce svítilny se ovládají jediným tlačítkem. Rovnoměrný široký kužel světla poskytuje pohodlné osvícení blízkého okolí. Je praktická a lze ji nosit na hlavě, kolem krku a na různých typech přileb s pomocí adaptérů, které jsou k dispozici jako příslušenství. Světelný tok 475 lumenů.
Navrženo pro časté profesionální použití:
- Odolná čelovka je nárazuvzdorná (IK07) a odolná proti pádu (až 2 metry)
- Prachotěsná a vodotěsná v hloubce 1 metru po dobu 30 minut (IP67)
- Široký, rovnoměrný kužel světla poskytuje pohodlné osvětlení pro práci na krátkou vzdálenost
- Tři intenzity svícení bílého světlaí: MAXIMÁLNÍ DOBA SVÍCENÍ, STANDARDNÍ (lepší rovnováha mezi výkonem a dobou svícení) a MAXIMÁLNÍ VÝKON
Snadné použití:
- Jediné tlačítko umožňuje rychlý a snadný přístup ke třem úrovním svícení
- Základová destička usnadňuje naklápění svítilny nahoru nebo dolů
- Indikátor stavu nabití akumulátoru zobrazuje stav baterie při každém zapnutí nebo vypnutí svítilny
- Funkce LOCK uzamkne vypínač a zabraňuje zapnutí svítilny během přepravy nebo skladování
Praktická a dobíjecí:
- Nastavitelný hlavový pásek je symetrický pro snadnější nastavení, je odnímatelný a dá se prát
- Základová destička je kompatibilní s adaptéry, které umožňují instalaci čelovky na přilbu (nalepovací adaptér HELMET ADAPT pro různé typy přileb nebo SLOT ADAPT pro přilby s kompatibilním slotem)
- ARIA 1R je dodávána s dobíjecím akumulátorem CORE, ale díky designu HYBRID CONCEPT funguje také se třemi bateriemi AAA/LR03 (nejsou součástí balení)
- Čelovka automaticky detekuje zdroj energie a upravuje světelný tok; se standardními bateriemi má čelovka nižší světelný tok (350 lumenů v režimu MAX POWER) po delší dobu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čelovky |
|---|---|
| EAN: | 3342540850620 |
| Skladem na prodejně: | Ne |
| Hmotnost: | 94 g |
| Doba svícení: | 110 hod |
| Dosvit: | 75 m |
| Světelný tok: | 475 lm |
| Režimy svícení: | 3 čiré |
| Zdroj: | CORE |
| Odolnost: | IP67, IK07 |
| Certifikace: | CE |
| Kapacita: | 1250 mAh |
| Záruka: | 5 let |
| Typ: | Čelovka |
| Bežná cena: | 1590 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Petzl - přístup k nepřístupnému je hnací silou všeho, co děláte/me...
Petzl je rodinná firma, která se v průběhu let stala největším evropským výrobcem osobních ochranných prostředků pro ty, kteří pracují nebo sportují nad zemí i podzemí, ve tmě nebo ve výškách. Všechny produkty Petzl jsou vynalezeny a vyvíjeny v naší centrále v srdci francouzských Alp.

