Expres Menu

Základní filosofií produktů EXPRES MENU je "hotové jídlo bez zbytečných chemických přísad. Celý sortiment je pouze v bezlepkovém provedení. Neobsahuje žádné přidané konzervanty, dochucovadla ani barviva.
Díky unikátní metodě konzervace jídla za pomocí vysoké teploty a tlaku mají všechny výrobky 3 letou dobu spotřeby! Skladování je nenáročné. Jednoduše můžete jídlo nechat ve skříni nebo v místnosti, kde je pokojová teplota (do +30 °C). V případě, že jídlo otevřete a nesníte ho celé, zbytek vložte do ledničky a spotřebujte do 48 hodin od otevření. Datum spotřeby je vždy vytištěn na sáčku. Jídlo během této lhůty neztrácí na kvalitě ani chuti.
 
Výrobky jsou balené v jednoporcovém a dvouporcovém provedení.  Jídla jsou balena do speciálních polypropylenových sáčků, které jsou odolné vůči menším nárazům a zároveň jsou skladné. 
 
1) Příprava v sáčku
Neotevřený sáček s jídlem vložte do rychlovarné konvice nebo do hrnce s vařící vodou a počkejte, než se jídlo prohřeje. Po ohřátí sáček roztrhněte a servírujte.
2) Příprava bez sáčku
Obsah sáčku umístěte na talíř a dejte ohřát do mikrovlnky. Využít můžete i hrnec. Obsah vyklopte do hrnce a ohřejte na plotně nebo ohni podle možností. V přírodě bez problému můžete využít i ohřívač a kotlík.