SENSOR

Termoprádlo Sensor

Viteje na stránkách značky Sensor. Sensor je přední český výrobce funkčního termoprádla a sportovního oblečení. Značka Sensor je specialistou na výrobu funkčního oblečení a termoprádla. V široké nabídce značky Sensor Vám nabízíme pánské, dámské a dětské termoprádlo. Termoprádlo Sensor je děleno na první, druhou a třetí funkční vrstvu, kde každá vrstva má jiné termoizolační vlastnosti. Termoprádlo je vyrobeno z materiálu Coolmax Fresh, Double Face, Seamless a vlny Merino. 

Při sportu se neobejdete bez savého a prodyšného funkčního prádla, které by mělo tělo ochránit před prochladnutím. Funkční prádlo Sensor dokonale přilne a dokáže se adaptovat na podmínky okolního prostředí. Funkční prádlo Sensor zahrnuje kolekci pro ženy, muže i děti. Vyniká střihem i kvalitou použitých materiálů.

Sensor vyrábí své oblečení především v České republice na stejném místě, bude vyrábět i v budoucnu. Zdá se nám správné zaměstnávat naše spoluobčany a nepřepravovat zboží desetitisíce kilometrů lodí s liberijskou vlajkou. Prádlo Sensor je pohodlné s vysokou schopností transportu potu od pokožky, příjemné na dotek a má atraktivní vzhled - nové anatomicky propracované střihy a barevné kombinace. Značka Sensor je specialistou na výrobu funkčního oblečení a termoprádla. V široké nabídce značky Sensor Vám nabízíme pánské, dámské a dětské termoprádlo. Termoprádlo Sensor je děleno na první, druhou a třetí funkční vrstvu, kde každá vrstva má jiné termoizolační vlastnosti. Termoprádlo je vyrobeno z materiálu Coolmax Fresh, Double Face, Seamless a vlny Merino.

12310203060Další