Garmin SWIM2 Slate

Doprava zdarmaČasově omezená AKCE
Výrobce:
Garmin
Kód:
010-02247-10
6 490 Kč -700 Kč (10,8%) 5 790 Kč
Na skladě Ve skladu mimo prodejnu - vyřízení do 24h.

Nabízené produkty Garmin pocházejí z české distribuce.

Garmin SWIM2 Slate

Lehké a kompaktní sportovní hodinky vhodné především pro uživatele, kteří se často věnují plaveckým aktivitám.
Samozřejmostí je měření uplavané vzdálenosti, tempa, počtu záběrů, rozpoznání plaveckého stylu a dalších údajů. Nejnovější generace optického snímače také umožňuje měření tepu ze zápěstí i pod vodou.


* optické měření srdečního tepu ze zápěstí i pod vodou, bez nutnosti hrudního pásu
* podpora hrudních pásů Garmin HRM DUAL, HRM SWIM a HRM TRI
* příjem signálu satelitních systémů GPS, GLONASS a GALILEO
* automatické rozpoznání plaveckého stylu, počítání uplavaných délek, uplavané vzdálenosti, času, tempa a počtu záběrů
* výpočet efektivity plávání (SWOLF)
* možnost plánování vlastních plaveckých tréninků ve službě Garmin Connect
* vyhodnocení tepových zón, spálených kalorií a tréninkového efektu (aerobní i anaerobní) v rámci konkrétních aktivit
* celodenní monitorování počtu kroků, tepu, hladiny stresu, body battery a sledování kvality spánku
* možnost záznamů aktivit pomocí těchto profilů v hodinkách: Plavání v bazénu, Otevřená voda, Běh, Kolo, Kardio
* smart notifikace z mobilního telefonu (příchozí volání a SMS)
* upozornění pomocí tónů a vibrací
* možnost doplňkových vzhledů hodinek prostřednictvím Connect IQ
* vodotěsné provedení do 5 ATM
* hmotnost pouhých 36 gramůMěření tepu ze zápěstí pod vodou
Optický snímač nově umožňuje nepřetržité měření tepu ze zápěstí i při plaveckých aktivitách. Rychlým pohledem na hodinky si tak můžete kontrolovat aktuální, průměrnou i maximální tepovou frekvenci v průběhu celého tréninku. Záznam aktivity včetně tepových údajů pak lze zpětně prohlížet ve službě Garmin Connect.
Pro maximální přesnost měření hodinky podporují také hrudní pásy HRM SWIM a HRM TRI.


Plavání v bazénu a v otevřené vodě
Ať už si půjdete zaplavat v jezeře, řece nebo u moře, pomocí gps bude možné vždy zjistit uplavanou vzdálenost, tempo, počet záběrů, vzdálenost uplavanou na jeden záběr a efektivitu plavání (SWOLF).
Preferujete spíše plavání v bazénu? Žádný problém. K dispozici je například zcela automatické rozpoznání odpočinkových a plaveckých intervalů v průběhu aktivity a počítání uplavaných délek, bez nutnosti přepínání tlačítkem.


Pokročilé plavecké funkce
Pokročilý trénink vyžaduje pokročilé funkce. A hodinky Swim2 jsou na toto plně připraveny. Nově je k dispozici vyhodnocení tzv. kritické rychlosti plavání (Critical Swim Speed - CSS), což lze zjednodušeně popsat jako maximální rychlost plavání v anaerobním zatížení. Na základě této hodnoty lze přizpůsobit své tréninky a vyhodnotit osobní zlepšení v průběhu času. Dále je k dispozici záznam nácviku, pomocí kterého můžete sledovat čas a uplavanou vzdálenost například u nácviku kopů, správné techniky nebo záběrů jen jednou rukou. Lze si také nastavit průběžná oznámení na aktuální cíle. A až bude potřeba krátká pauza, hodinky mohou zobrazit dva různé typy časovačů odpočinku.


Plavecký design
Garmin Swim2 jsou navrženy tak, aby používání při plaveckých aktivitách bylo skutečně pohodlné. Proto mají elegantní tenký design a neuvěřitelně nízkou hmotnost. Perfektní čitelnost i na přímém slunci zajišťuje transflektivní displej. Jednoduché ovládání je pak zajištěno pomocí pěti tlačítek, pomocí kterých lze spouštět a ukládat aktivity, přepínat zobrazení dat a měnit nastavení. To vše při vodotěsnosti do 5 ATM.


Propojení s telefonem
Kromě sportovních funkcí jsou k dispozici také smart funkce, například zobrazování notifikací z telefonu nebo přenos dat do mobilní aplikace Garmin Connect. Na telefonu si poté snadno můžete prohlédnout údaje o svých aktivitách. Aplikace také umožňuje sdílení aktivit s ostatními, takže můžete informovat svého trenéra o výsledcích, nebo se třeba jen pochlubit přátelům svými výkony.


Celodenní měření
Hodinky Swim2 podporují celodenní počítání kroků, měření tepu, hladiny stresu, Body Battery a sledování kvality spánku. Tyto údaje mohou pomoci při plánování jednotlivých tréninků a aktivit tak, aby uživatel dlouhodobě nepřetěžoval svůj organismus.

S výběrem vám odborně poradí

Petr

Petr

Odpovím vám do 24 hodin.
Volejte 773 545 551
v pracovní dny 12:00–18:00.