Dárkové poukazy

Pokud chcete někomu udělat radost pěkným dárkem a nevíte, který by byl vhodný, můžete zkusit darovat poukaz na naše zboží a ulehčit si tak dlouhé rozhodování.

Každý poukaz obsahuje řetězec znaků, který je potřeba uvést v objednávce na eshopu a základě kterého Vám bude započtena sleva. Za poukaz lze směnit jakékoliv zboží na eshopu či prodejně ve stejné ceně, případně ji použít jako slevu na zboží, pokud budete chtít zakoupit zboží ve vyšší ceně než je hodnota poukázky a nelze použít na úhradu ceny za případnou dopravu a platbu. V případě nevyčerpání ceny poukázky nelze vrátit peníze. Poukazy zasíláme po platbě předem na účet jako obrázek, formát .jpg e-mailem. (V objednávce, zvolte platbu předem a osobní odběr. Po připsání úhrady Vám zašleme poukaz e-mailem.) Jednu poukázku je nutno použít při jednom nákupu na jeden prodejní doklad. Platnost poukazu je jeden rok od vystavení.
Poukazy je možno zakoupit pro každý z našich eshopů jednotlivě. (Poukaz pro např. biketunel.cz nelze použít na outdoor-sports.cz)