Šátky Buff® Original

Buďte originální se svým šátkem Buff, ať už ve městě, či v přírodě při nejrůznějších aktivitách. Elastický tubus z PES mikrovlákna lze nosit jako šátek, čelenku, čepičku, kuklu...

 

Buff® je světoznámá značka originálních multifunkčních bezešvých šátků ve tvaru tubusu. Šátky jsou vyrobeny z polyesterového vlákna, které je předurčuje na využití při různých sportovních aktivitách, ale i na běžné nošení.

 

Multifunkční šátek Buff® je díky polyesterovému mikrovláknu odolný proti větru, prodyšný, rychle schnoucí, jemný a lehký. Má ochranný faktor 10-15 UPF, je jej možno prát v pračce, aniž by ztratil tvar, barvu a funkční vlastnosti.
Buff® se dá nosit jako : čelenka, čepice, kukla, šátek na krk , potítko, maska, pirát … . Využijí ho především : turisti, běžci, tenisti, lyžaři, snowbordisti, skialpinisti, hráči kolektivních sportů, fitnesáci a jiní.

 

Všechny multifunkční šátky Buff® mají certifikát Oeko - Tex, který vydala AITES, která je členem Mezinárodní asociace pro výzkum a testování v oblast textilní ekológie. Tento certifikát zaručuje, že výrobky Buff® splňují tělesně - ekologické požadavky na „výrobky v přímém kontaktu s pokožkou“, jakož i to, že splňují požadavky současné Evropské legislativy na azobarviva.